Który wybrać

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Który wybrać

przez michałek » 22 lip 2013 10:58

Witam. Zamierzam kupić smarfona tylko nie wiem który wybrać. Znalazłem:
samsung galaxy ace
samsung galaxy young
samsung galaxy mini 2
który z tych co podałem polecilibyście mi? najlepszy mi się wydaje young ale ace ma większy ekran i bardziej by mi odpowiadał, ale czy w ace można zaktualizować androida do 4.0 lub wyżej?
michałek

Re: Który wybrać

przez Karl » 22 lip 2013 14:59

Witaj,

z Ace jest ten problem, że to bardzo stary smartfon i jak będziesz chciał go doprowadzić do używalności, to instalacja nieoficjalnego oprogramowania jest niezbędna. Mini 2 zupełne sobie w starciu z Young odpuść, bo Young to tak naprawdę nowsza i lepsza wersja mini. Ja bym jednak chyba brał Young, bo Ace to straszna staroć.
Karl

przez michałek » 22 lip 2013 18:08

A jpoleciłbyś mi jeszcze jakieś podobne do tego younga tylko że z większym ekranem i podobnej cenie, zamierzam kupić w komisie albo na tablica.pl może być nowy albo taki maksymalnie jednoroczny
michałek

przez Vini » 22 lip 2013 23:16

Podaj najpierw, ile chcesz maksymalnie na smartfon wydać bo tak to trochę wróżenie z fusów jest.
Ekspert

przez michałek » 23 lip 2013 07:29

Nie więcej niż 400zł, bo tak jak napisałem chcę kupić w komisie, żeby miał parametry zbliżone do podanych przeze mnie telefonów. Nie muszą to być samsungi, ale ważne żeby był android, najlepiej minimum 4
michałek

przez rafik » 23 lip 2013 11:30

szczerze to wolal bym dołożyć 100 zł i kupic wydajny czterordzeniowy smartfon lenovo 4,5 cala,procesor 4x1,2 GHz, aparat 8MPx i co najlepsze - obsługuje darmowy internet AERO2 (dual sim)
http://www.aliexpress.com/store/product ... 24864.html
rafik

przez michałek » 23 lip 2013 14:42

A jakieś inne oprócz chińskich? Widziałem ostatnio sony xperia E i nie wydaje mi się dobry jak dla mnie, nie widziałem go na żywo ale czy naprawdę tak zamula?, Bo mam teraz nokie C6 i ona jak dla mnie to się bardzo tnie. Czy xperia E gorzej?
michałek

przez Vini » 23 lip 2013 18:32

To już lepiej weź tego Younga niż Xperię E chociażby z tego względu, że E ma 512MB RAM a Young ma 768MB. Poza tym to dość zbliżone smartfony, ale Young wydaje się zgrabniejszy.
Ekspert

przez Gość » 23 lip 2013 23:26

Lepszy jest young i też go chce kupić.
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!