CZEKAC CZY KUPIC

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

CZEKAC CZY KUPIC

przez MANIAK » 23 lip 2013 21:17

Witam jak uz napisałem nie wiem czy czekac czy kupic smartfon chodzi mi generalnie o Lg nexus 4 (kupic teraz) czy poczekac na Motorole moto x (zaczekac) jak pewnie juz wiecie te 2 smartfony są od google więc ws[arcie jest dobre na pare lat : ) cena jaką udało mi sie przeczytac jest praktycznie taka sama a Moto x jest o prawie rok młodszy jednak nexus ma 4 x 1.5 ghz a moto tylko 2x 1.7 ale moze chyba byz amięc rozszerzona więc to dla mnie + Pisac swoje opinie a i nie nie wezme Sony xperia T gdyż chce cos co jeszcze dostanie nowszego andka : )
MANIAK

Re: CZEKAC CZY KUPIC

przez Pyrto » 23 lip 2013 21:30

Po co masz czekać na Moto X, nawet nie wiadomo, kiedy się u nas pojawi ten smartfon. Ja bym na Twoim miejscy brał 16GB Nexusa 4 i się nie przejmował wcale Moto X. Ceny podawane teraz w sieci (np. TUTAJ) są tymi, jakie będą dane w sklepie Google. Jak dobrze wiadomo Google będzie sprzedawać ten smartfon pewnie tylko w takich europejskich krajach, jak Niemcy, UK, Francja i Hiszpania. U nas możesz liczyć co najwyżej na sprowadzany sprzęt, czyli dolicz sobie prowizję sprzedawcy. Według mnie Moto X nie ma aż tak wiele w stosunku do Nexusa 4, żeby na nią czekać.
Zaawansowany

przez MANIAK » 24 lip 2013 07:54

Motorola bedzie w polsce 1 sierpnia z andkiem 4.3.3 albo 4.3.2 nie wiem jak to sie pisze a czemusz mam nie czekac na tą motorole moto x ? i tak na razie musze dozbierac na nexusa 200 stówki chyba ze tanszego znajde więc sie pytam : _a jeszcze jedno 16 gb pamięci bez mozliwosci rozszerzenia to troche mało : ) a w motoroli chyba mozna rozszerzyc więc juz sam nie wiem : )
MANIAK

przez Karl » 24 lip 2013 15:03

Czy będzie 1 sierpnia w Polsce to raczej tego nikt nie wie, a jeśli już - to jest to bardzo wątpliwe. Nie ma czegoś takiego jak Android 4.3.3 i 4.3.2, jak już to 4.2.2 albo 4.3 :) Jak musisz dozbierać to się nie przejmuj tylko sobie spokojnie oszczędzaj pieniądze i zobacz czy w momencie jak już zbierzesz będzie Moto X, czy nie. Moto X kusi, ale w nieskończoność nie ma co na niego czekać.
Karl

przez MANIAK » 24 lip 2013 17:05

No tak ale pod względem wydajnosci i telefon ma mi słuzyc min. 2 lata zeby wtedy tez móg pociągac nowe i wymagające gry
MANIAK

przez Vini » 24 lip 2013 22:57

Widzisz, dzisiaj Google nie pokazało Moto X, więc nie wiadomo, kiedy mają zamiar to zrobić. Wydajnościowo Nexus 4 stoi na bardzo wysokim poziomie i spokojnie udźwignie gry przez kolejne 2 lata, o to się nie martw.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!