Czy warto kupić ten smatfon za 280pln (nowy)?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Czy warto kupić ten smatfon za 280pln (nowy)?

przez firstphone » 24 lip 2013 07:59

Cześć.

Chcę zakupić swojego pierwszego smartfona. Szczerze mówiąc nie mam wielkich wymagań co do niego, mianowicie chcę przeglądać internet (w miarę sprawnie), korzystać z kilku aplikacji typu evernote, gmail czy feedly, czasem może jakieś zdjęcie (choć to raczej już na dalszym planie). Bez gier, filmów etc (od tego mam tableta i kompa).

Ok przejdę do sedna. Czy warto zainteresować się telefonem Gigabyte G1342 Houston 3G? Cena to 280zł za nówkę, jednak nie jest to jakaś wybitna marka dlatego wolę was zapytać czy:
1) Telefon spełni moje niewygórowane wymagania
2) Czy warto za taką kasę go kupić a jeśli nie to czy możecie polecić coś lepszego na tej niewysokiej półce cenowej.

Z góry dziękuję Wam za pomoc :) .
firstphone

Re: Czy warto kupić ten smatfon za 280pln (nowy)?

przez Karl » 24 lip 2013 15:01

Hej,

smartfon o którym mówisz jest na poziomie mniej-więcej Galaxy mini 2. Myślę, że w cenie którą podajesz to opłacalny zakup, a smartfon sprawdzi się w swojej roli. Jeśli chcesz coś lepszego to pomyśl nad Samsungiem Galaxy Young S6310, jednak przyjdzie Ci zapłacić za niego sporo więcej.
Karl

przez firstphone » 24 lip 2013 19:24

Dzięki za odpowiedź.

Dużych wymagań raczej nie mam.

A czy ktoś miał styczność z tym telefonem lub marką Gigabyte i może coś powiedzieć więcej?
firstphone

przez Vini » 24 lip 2013 22:52

To raczej średnia marka pokroju Huawei. Do Samsunga raczej im dość daleko.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!