Potrzebuje pomocy w wyborze Smartfonika

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Potrzebuje pomocy w wyborze Smartfonika

przez SmartManiak » 26 lip 2013 18:07

Witam jak juz napisałem potrzebuje telefoniku (smartfona) xD
Do wyboru mam tak :
SGS III
Nexus 4
Ale chciałbym tez moze cos z dual-sim bo te telefony czytają aero2 : )
telefonik potrzebuje do :
Gier
Neta : )
Sms-ów
Zdjęcia Lecz nie musi byc 13 mpx moze byc 8mpx lecz zeby robił dobre zdj.
filmiki tez bede nagrywac bo lubiem ; )
więc to chyba tyle
a i tez dobrze by było zeby dostawał jeszcze nowe andki ( aktualizacje)
i zeby pociągał te gry nowe i wymagające przez 2 lata bo ma mi na tyle starczyc... no to chyba wszystko dzięki za poswięcenie czasu i prosze o odpowiedzi : )
SmartManiak

Re: Potrzebuje pomocy w wyborze Smartfonika

przez Karl » 26 lip 2013 19:04

Witaj,

z dual-SIM to raczej ciężko coś znaleźć z wyższej półki, jedynie jakąś chińszczyznę. Jak chcesz dobry aparat to może pomyśl nad Xperią T. Te dwa smartfony które podałeś mają swoje wady i zalety - S III jest dużo mniej wydajny niż Nexus 4 no i nie dostaje najnowszych aktualizacji tak szybko, z kolei Nexus 4 ma przeciętny aparat. Ja bym osobiście z tych dwóch jednak brał Nexusa 4.
Karl

przez SmartManiak » 26 lip 2013 19:22

A a z dual-sim znalazłem lenovo z polskiej dystrybucji za 800 zł 4rdzeniowy procek 1.2 ghz aparat 8 mpx : ) wydaje mi sie fajny lecz nw wole zaczerpac pare info zanim wydam 800 stówek ;_ A co do Sony xperia T .... wiem fajny ale cały czas mnie te aktualizacje odpędzają a ten nexus ma tylko 13.gb to uzytku bez mozliwosci rozszerzenia : _ więc nw mój budzet to okolo 900 zł spokojnie za tylko nexusa znajde i S III : ) moga byc uzywane lecz w b.dobrym stanie
SmartManiak

przez SmartManiak » 26 lip 2013 19:47

A co powiesz o Huawei Asced P1 próbuje troszke oszczędzic : )
SmartManiak

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!