Samsung Galaxy S3 Mini czy HTC Desire X?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung Galaxy S3 Mini czy HTC Desire X?

przez Ania222 » 28 lip 2013 15:09

SmartFani,
jak w temacie- który wybrać? Przeczytałam o nich właściwie wszystko, ale nadal nie dowiedziałam się tego, co najbardziej mnie interesuje. Mianowicie: który ma w rzeczywistości lepszy aparat, wydajność, który się nie zacina i chodzi szybciej? No i na którym wygodniej się pisze smsy? ;p na to ostatnie pytanie nie musicie odpowiadać, chyba że ktoś sam miał okazję wypróbować :)
Ania222

Re: Samsung Galaxy S3 Mini czy HTC Desire X?

przez Pyrtolotolo » 28 lip 2013 23:05

Witaj!

Aparaty mają w zasadzie takie same, więc na ten aspekt nie zwracaj tutaj uwagi. Co do wydajności, to S III mini dość mocno dystansuje Desire X, który delikatnie mówiąc - do wydajnych nie należy. SMSy? tak samo dobrze na tych smartfonach, bo mają takie same przekątne ekranu, a to w sumie tylko o to chodzi podczas pisania (im większy ekran tym lepiej się pisze). Podsumowując, ja tam bym brał S III mini.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!