LG L5 czy zte kis pro, z moze cos innego

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG L5 czy zte kis pro, z moze cos innego

przez Lamerek » 28 lip 2013 15:23

Witam

Za 2 miesiace konczy sie umowa w play na firme, chce przedluzyc oczywiscie abonament najnizszy z internetem, wiekszego nie potrzebuje, telefony ktore przykuly moja uwage to l5 (49zl) albo kis pro (9 zl). Czego wymagam od telefonu ? Musi byc android bo nie chce mi sie bawic na nowym systemie jestem leniwy, zeby odtwarzal filmy (jak moj stary samsung i5800), zdjec nie robie filmow tez nie krece, moze czasami jakas gierka.
Lamerek

Re: LG L5 czy zte kis pro, z moze cos innego

przez Karl » 29 lip 2013 08:40

Hej,

Z tych dwóch co podałeś fajniejszy mimo wszystko jest ZTE Kis Pro, bo ma Andka w wersji 4.1 Jelly Bean, trochę mocniejszy procek, co prawda mniejszy ekran ale o takiej samej rozdzielczości, więc jest mniejsza pikseloza niż w L5.
Karl

przez Lamerek » 29 lip 2013 13:25

Mhm tez doszedlem do takiego wniosku i wezme zte, to ze chinska firma to mi wcale nie przeszkadza a moze te 200 mhz zrobi roznice

Dzieki i pozdrawiam
Lamerek

przez SLENDER » 29 lip 2013 23:07

Stary nie pchaj sie w to gówno LG l5 weś chinolka mam tą l5 i juz wymieniam po pół roku zacina sie zawiesza ramu za mało aparat słaby mało pamięci Dupny teraz sobie biore nexusa 4
SLENDER

przez bydlak » 04 sie 2013 10:23

posiadam od tygodnia ZTE Kis Pro i jestem bardzo zadowolony. Fakt ze aparat jest slaby, ale tak samo nie kupowalem telefonu zeby robic zdjecia/krecic filmy.
zdecydowanie polecam!
bydlak

przez nowy » 08 sie 2013 17:06

w zte bateria mi nie wytrzymuje 24h ,po za tym to spoko
nowy

przez załamany » 01 gru 2013 15:28

Kupiłem w Play-u przy przedłużeniu umowy dwa telefony.NIE POLECAM tego telefonu.Ciągłe kłopoty z wybieraniem numeru,długo wybiera i nagle przestaje,nie ma żadnej reakcji,chociaż na wyświetlaczu ikona zasięgu sieci jest na full.Jak już się uda połączyć to ekran się wygasza i nic nie można zrobić,pozostaje wyjęcie baterii:-(.Po dłuższej bezczynności też nie można go wybudzić ze stanu uśpienia.Telefony był już w serwisie i w jednym została wymieniona płyta główna,a w drugim aktualizowali oprogramowanie i nadal są te same objawy:-(
załamany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!