Co wybrać Flipout, Acer s100 czy Acer e320

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Co wybrać Flipout, Acer s100 czy Acer e320

przez adam » 28 lip 2013 19:31

Witam szukam androida do 300zł, telefon jest mi potrzebny do rozmów smsów, internetu i gmaila, sporadycznie do zdjęć, dlatego do wydania mam 300, ważny jest dla mnie wygląd, dlatego myślę o ww, polecacie coś innego? Aha LG, Samsung Apple i Blackberry odpadają:)
adam

Re: Co wybrać Flipout, Acer s100 czy Acer e320

przez Karl » 29 lip 2013 08:15

Witaj,

z tego co podajesz od razu wywal Motorolę Flipout bo to totalnie stare i mało używalne już dzisiaj padło. Jeśli Acer o którym mówisz to Acer Liquid S100 (Acer A1), to totalnie sobie go daruj, bo on z tego co wiem działa jeszcze na Androidzie 1.6 :lol:

Jedyną sensowną opcją wydaje się być Acer Liquid Express E320, ma najfajniejszy ekran no i działa w oparciu o Android 2.3 Gingerbread. Ja bym jednak na Twoim miejscu poszukał taniego Samsunga Galaxy Young S6310, bo takimi zabytkami jak ta Motorola albo Acer możesz się zrazić tylko do smartfonów. No ale Samsunga nie chcesz :P Ja mogę jeszcze polecić Sony Ericsson Xperia neo V, bo te co wymieniłeś bije na głowę totalnie.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!