Samsung galaxy S advance vs Samsung galaxy trend

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung galaxy S advance vs Samsung galaxy trend

przez lirtek » 28 lip 2013 20:28

Witam. Który jest lepszy z tych wymienionych? Głównie będą służyły do neta z wifi, muzyki, radia, rozmowy. Zdjęcia sporadycznie
lirtek

Re: Samsung galaxy S advance vs Samsung galaxy trend

przez Pyrtolotolo » 28 lip 2013 23:07

Hej,

chodzi Ci o Samsung Galaxy Trend II Duos S7572 ?
Zaawansowany

przez lirtek » 29 lip 2013 08:21

Chodzi mi o ten: http://www.orange.pl/klienci_ind/smart_ ... an=XT_5530 więc trochę jest inny. Bo chcę wziąć w orange mix i te dwa mi się spodobały.
lirtek

przez Karl » 29 lip 2013 08:49

Ale lipnie na tym Orange dają informację o tym smartfonie. Z tego co widzę to Samsung Galaxy Trend II GT-S7570. Potwierdź jeszcze gdzieś, czy to faktycznie o ten sprzęt chodzi, ale według mnie na 99% tak.

Co do wyboru między tymi dwoma, to sporo lepszy jest Samsung Galaxy S Advance, bo ma lepszy ekran (AMOLED), fajniejszy aparat, jest wydajniejszy (dwa rdzenie Cortex-A9 zamiast Cortex-A5). Ogólnie nie ma się co rozpisywać, bierz Advance a będziesz bardzo zadowolony.
Karl

przez lirtek » 29 lip 2013 11:26

Więc zdecyduję się na Advance, tylko że słyszałem że aktualizacja do 4.0 powoduje lagi, jeśli bym grał aktualizacje to można wrócić do wcześniejszej wersji?
lirtek

przez Karl » 29 lip 2013 16:04

Advance dostał Andka w wersji 4.1.2. Można wrócić do poprzednich wersji, ale to może być trudne i wiązać się z utratą gwarancji, rootowaniem smartfona, flashowaniem itp., więc sporo z tym zabawy.
Karl

przez PanPoleca » 30 lip 2013 23:05

BIERZ galaxy trend.. jesli potrzebujesz do neta itp. Pozatym trend o wiele ladniejszy :)
PanPoleca

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!