Smartfon Nexus 4 czy...

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon Nexus 4 czy...

przez Junal » 29 lip 2013 23:13

Witam chce kupic telefon uzbierałem i potrzbuje bo mam dosc swojej L5 (lg) więc mam na oku Nexusa 4 , SGSIII , Htc One x
i nw co brac mam okolo 1000 wszystkie te 3 fony znalazłem o podobniej cenie
Fona potrzebuje min. do gier neta zdjęć i oglądania filmów : ) gier bede miec duzo bo lubie miec duzy wybór : ) czyli tak okolo 50 - 150 gier zalezy ile wejdzie co jeszcze ? hmm nw więc pisac prosze bo chce sobie juz kupic cos : ) :twisted:
Junal

Re: Smartfon Nexus 4 czy...

przez Vini » 30 lip 2013 07:33

Witaj,

ja bym jednak wybrał Nexusa 4, dlaczego? Bo to z całej trójki najnowsze urządzenie, najwydajniejsze (więc do gier idealne), no i dostaje zawsze najnowszego Androida od Google. Wadą jest mała ilość pamięci, bo smartfon w maksie ma 16GB. Jak dobrze wiesz, gdy potrafią zajmować nawet 2GB, więc nie zainstalujesz ich jakoś wiele.

Pozostałe dwa można już kupić z 32GB pamięci, ale mają też sloty na microSD, na którą można wgrać inne rzeczy, aby nam nie zagracały pamięci wewnętrznej.

Mimo wszystko ja bym wybrał Nexusa 4, w końcu możesz mieć kilkaset małych gier albo kilka wielkich, które jak już przejdziesz - skasujesz i po sprawie.
Ekspert

przez Junal » 30 lip 2013 10:09

Tak samo na to patrze ale mi zalezy na tej pamięci bo ja lubie miec duzo gier ale nie bede sciągac jakis płatnych gierek bo mi kasy szkoda no moze jedna czy trzy jak np. napewno bede chciec cos takiego .. hmm..real racing 3 , pocker really czy inne to juz jest z 2gb nw juz sam te trzy smartfony znalazłem za mniej niz 1000 zł : ) dokładnie nexus 4 - lekko uzywany 899zł , SgS III 958zł , Htc One x za 870 zł a i jeszcze nw czy on jest warty uwagi mianowicie... Htc One S za 564 zł NÓwka: )
Junal

przez Junal » 30 lip 2013 10:10

A bo zapomniałem co myślisz o ZOPO C2 znalazłem z Poznania wysyłka za 890 zł
Junal

przez Karl » 30 lip 2013 11:46

Z One S jest ten problem, że są sprzedawane dwie, różne wydajnościowo wersje tego smartfona, więcej o tym yło tu: viewtopic.php?f=50&t=743 Zresztą, One S to nie ta liga co trzy smartfony nad którymi się zastanawiasz.

Ten ZOPO C2 jest oparty o chipset Mediatek MT6589, tam masz cztery rdzenie ale Cortex-A7, który jest sporo wolniejszy niż Cortex-A9 z S III i One X, a już na pewno gorszy niż Krait z Nexusa 4. Bierz więc Nexusa 4, dobrze Ci radzę - ale nie wersję z 8GB pamięci :P
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!