Samsung Ativ S czy Nokia Lumia 920?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung Ativ S czy Nokia Lumia 920?

przez Witrek » 01 sie 2013 19:08

Witam jak juz napisalem nie wiem co kupic : ) mianowicie sie zastanawiam nad 2 smartfonami czyli Samsung Ativ S albo Nokia lumia 920 : ) mój budżet to 1000 zł i teraz pytanie takie :
Który jest lepszy i "przyszłościowy"
który ma lepszy aparat
i najważniejsze czy warto dziś jeszcze brać Windows phone czy nie lepiej cos innego pls o propozycje: )
Witrek

Re: Lumia czy samsung

przez Pyrtolotolo » 01 sie 2013 19:24

Hej,

z tych dwóch to bez dwóch zdań bierz Lumię 920, bo aparat ma sto razy lepszy niż Samsung. Dodatkowo Nokia bardzo dba o swoje flagowce, więc to jak najbardziej przyszłościowy wybór. Mógłbyś jeszcze poczekać na Lumię 1020, ale to już grubszy i droższy temat, a smartfonu nawet jeszcze nie ma w sklepach. Windows Phone jest ok o ile na smartfonie nie chcesz np. za dużo grać.
Zaawansowany

przez Witrek » 01 sie 2013 19:27

W tym problem ze teraz mam lg l5 i mam w nim z 50 gier i czasem lubie pograc a tak szczerze cz az tak jest zle z tym sklepem w windows phonach ? mianowicie wszystko płatne albo do d**y : ) bo zastanawiam sie czy nie dołozyc stówki do sgs III albo Nexusa 4 ale to juz 200 stówki : )
Witrek

przez Pyrtolotolo » 01 sie 2013 19:35

Jak Nexus 4 to tylko w wersji z 16GB pamięci, bo na 8 mało co zainstalujesz (a tam nie ma slotu na microSD). Na Windows Phone Marketplace niestety jest trochę bieda, gry są zazwyczaj droższe niż na inne OS'y. Jak jesteś przyzwyczajony do Androida, to może faktycznie rozważ coś z tym systemem. SGS3 to świetny smartfon, możesz też popatrzeć na Xperię T, bo też jest fajna i robi świetne zdjęcia.
Zaawansowany

przez Witrek » 01 sie 2013 19:38

No tak z sonym T za 600-700 zł nówka fajny itd ale andka nowego juz nie dostanie a ja musze uciągnąc jeszcze 2 lata z nowym fonem więc a jeszcze jedno nie ma na necie gdzies tego marketu na WP ? bo na andka jest na googlach a Wp jest cos na necie jesli tak to bardzo bym prosił zebys tu wkleił link bede wdzięczny :)
Witrek

przez Witrek » 01 sie 2013 20:03

Teraz dosc długo patrzałem na smartfony tez inne i mnie zastanawia czy warte uwagi są te telefony Sony xperia T (wiem ze wspominałem) Sony Xperia SP i Samsung galaxy sIII ale nie wiem czy brac tego nexusa wiem ze dobry google andki itd ale nie ma slotu na karte micro sd
Witrek

przez Karl » 01 sie 2013 21:35

Jak chcesz mieć długie wsparcie i żywotność smartfona, to Nexus 4 będzie idealny. 16GB i brak slotu to oczywiście bolączki tego urządzenia, ale da się z tym żyć. Poza tym to doskonała słuchawa. Reszta smartfonów, łącznie z S III i Xperiami raczej nie dostanie już zbyt wielu aktualizacji. Sklep Windows Phone masz tutaj: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store
Karl

Re: Samsung Ativ S czy Nokia Lumia 920?

przez Witrek » 02 sie 2013 10:41

Szczerze jest pare fajnych gierek na wp : ) ale teraz co zaczeło mnie zastanawiac czy nie polowac na Motorole moto X .... wiem ze w polsce nie bedzie sprzedawana ale jakies sciągnięte cos sie na allegro kupi :)
Witrek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!