Smartfon do 800zł (Android, Windows?)

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 800zł (Android, Windows?)

przez Bluur » 02 sie 2013 12:53

Cześć. Jestem posiadaczem iPhona 4 którego już mam dość bo wlasnie wydałem 400zł za naprawę ekranu. Sprzedaję go ponieważ ten telefon jest zbyt drogi.

Mam pytanie. Jaki wybrac telefon po iOS?

Jak narazie podobają mi się:
Kod: Zaznacz cały
-Lumia 820 (cena około 800zł)
-Galaxy S2

i inne z rodziny galaxy ponad galaxy s2

Jakie polecacie telefony? Najbardziej bym chciał coś z z Windows Phone 8 (7 nie chcę).
Potrzebuje telefon do słuchania Muzyki, Gadu Gadu oraz Facebooka. Chcę żeby nie ścinał się tak często w androidach.
Słyszałem że są też inne telefony z windowsem phone.

Proszę o pomoc w wyborze, z góry dziękuję.
Nowy

Re: Smartfon do 800zł (Android, Windows?)

przez Karl » 02 sie 2013 16:12

Hej,

w tej kwocie jest już tego trochę na Windows Phone 8. Lumia 820 to dobre rozwiązanie, Nokia świetnie wspiera swoje smartfony. Z innych producentów to np. Samsung Ativ S albo HTC Windows Phone 8X. Mają fajny design, są mocne i raczej nic Ci na nich przycinać nie będzie.
Karl

przez Bluur » 02 sie 2013 18:54

Poczytałem opinie o lumii 820 no i piszą że w windows phone nie ma dostępu do plików, to prawda?

Jak wygląda sklep z aplikacjami w tym telefonie?
Nowy

przez Pantsoffski » 03 sie 2013 12:54

Menadżery plików na WP8 jakieś tam są, ale niewiele i mają mocno ograniczony dostęp. Tu masz taki jeden eksplorator plików, możesz też tam zobaczyć, jakie appki są na WP8: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... 3e58e55b19
Uczestnik

przez Bluur » 03 sie 2013 15:18

Czy według was lepiej się przesiąść z iOSa na Windowsa czy Androida?

Nie chcę potem żalować jeśli windows phone będzie słabym systemem.

Zapomniałem też dodać że zależy mi na szybkiej przeglądarce internetowej oraz większym ekranie niż na moim iphonie 4.
Może lepiej zamiast kupna lumii 820 wziąć więcej pieniędzy i zainwestować w Galaxy S3?
Nowy

przez Karl » 03 sie 2013 22:38

Osoby przesiadające się z iOS narzekają często, że Android lubi momentami przyciąć, chociaż zdarza się to naprawdę rzadko. S III to dobry wybór, ja bym jeszcze poszukał Xperii T. Fajnie by było, gdybyś poszedł do jakiegoś sklepu albo salonu i sam posprawdzał, jak działa Windows Phone 8 i Android, to pozwoli Ci lepiej ocenić, czego tak naprawdę chcesz.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!