Smartfon do 600 zł.

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 600 zł.

przez Scratchy » 03 sie 2013 20:20

Cześć. Zamierzam kupić pierwszego w życiu smartfona. Cena jaką będę dysponował to coś koło 550-600 zł. Chciałbym aby telefon posiadał aparat, wifi, androida, gps. Na telefonie zamierzam korzystać z różnych aplikacji oraz gier(endomondo, fruit ninja :lol: ). Miło było by gdyby dosyć wygodnie pisało się sms'y, będę tam korzystał z serwisów społecznościowych (Fb) oraz gg/skype. Kolejnym ważnym aspektem jest dość dobry głośnik - nie chcę jakiegoś trzeszczącego czy coś. Google Play musi być :P

Nie chciałbym aby telefon się przycinał podczas korzystania z prostych lub średnio zaawansowanych aplikacji, menu powinno chodzić płynnie etc. Dobrze by było aby posiadał nawigację, która działa bez połączenia z internetem. (nie musi być)

Myślałem od kilku dni nad:
1. SAMSUNG Galaxy Young Srebny GT-S6310 - najbardziej zastanawiam się nad tym!
2. SAMSUNG Galaxy mini 2
3. SAMSUNG Galaxy Y GT-S5360
4. SAMSUNG Galaxy Ace GT-S5830

Nie musi być Samsung, sam myślałem na innymi, ale nie potrafię znaleźć.

Dodatkowo mam pytanie - ile czasu idzie zamówienie do domu z MediaMarkt, ponieważ tylko taką mam możliwość kupna.(w moim MM nie ma niektórych)

Dzięki za pomoc.
Scratchy

Re: Smartfon do 600 zł.

przez Vini » 03 sie 2013 23:04

Witaj,

taka dostawa z MM to raczej szybka sprawa, dzień albo dwa - w zależności od tego, czy mają sprzęt na stanie. Co do smartfona to za tą kasę dostałbyś coś lepszego w innym sklepie, bo w MM raczej ceny wysokie. Z tego co podałeś najfajniejszy jest S6310, bo to najnowsze urządzenie z Jelly Bean. Ale za 600 zeta na Allegro spokojnie kupiłbyś np. Galaxy Ace 2.
Ekspert

przez Scratchy » 04 sie 2013 11:37

Wolałbym nie kupować z Allegro, jakiś uraz mam do droższych rzeczy z allegro. Na tyym s6310 da rade pograć w jakieś gry czy cos?
Scratchy

przez Pyrto » 04 sie 2013 21:36

Na s6310 w coś pograsz, ale nie spodziewaj się, że wszystko na tym ruszy. Mimo wszystko z tego co podałeś s6310 będzie najwydajniejszy i najbardziej przyszłościowy.
Zaawansowany

przez Tomasz » 29 wrz 2013 14:05

Cześć,

mam podobny problem jak w temacie, ale jestem zainteresowany SE Xperia. Nie wiem jednak, na który się zdecydować...
P, J, U, Tipo...?! Strasznie duży wybór!

Proszę o pomoc:)

Pozdrawiam.
Tomasz

przez Karl » 29 wrz 2013 21:56

Witaj,

A do czego chcesz używać tej Xperii?
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!