Smart do 1500

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smart do 1500

przez wamp1 » 11 sie 2013 14:35

Siemanko!
Zwracam się do Was z prośbą, jak w temacie w jakiego smarfona celować do 1000 - 1500 zł, nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie ale przebywam w UK, więc będę celował w coś do 300 funtów. Czego oczekuję? Raczej nic specjalnego, na pewno w miarę płynny internet, głownie do przeglądania stron, YouTuba, możliwie długo trzymająca bateria, nawigacja, w miarę przyzwoity aparat, jakieś niezbyt wymagające gry dla zabicia czasu. Na pewno często będę na nim słuchał muzyki, chyba tyle, jak coś sobie jeszcze przypomnę to dopiszę :mrgreen: .
Więc teraz słucham Was, co polecacie w tym przedziale cenowym i pokrótce dlaczego?
Użytkownik

Re: Smart do 1500

przez Erekin » 11 sie 2013 18:14

Witam
w tej przedziale cenowym poszukaj Nexusa 4 od LG : ) ja go mam osobiscie ( kupiłem ale jeszcze nie mam ) xD nowy znajdziesz juz za ok.1200-1300 zł na allegro bedzie płynny nowe andki dostaje jako pierwszy : ) 4 rdzenia aparat 8 mpx ( chyba tak to sie pisze) co jeszcze pisac ekran 4.7 cala hmm... chyba wystarczy ? : P
Erekin

przez Vini » 11 sie 2013 18:18

Tak, jak mówi Erekin, Nexus 4 byłby dobrym wyborem, ale zdjęcia robi średnie. Masz inny wątek gdzie bardzo dobrze Nexus 4 jest opisywany, więc tam poczytaj o nim: viewtopic.php?f=50&t=807

Ja do tego jeszcze mogę polecić Sony Xperię T (dobra wydajność, piękny ekran i świetny aparat), Xperię SP (świetna żywotność baterii) no i nieśmiertelnego Galaxy S III. Jak chcesz zaszaleć i nie przeraża Cię duży ekran to rozważ zakup Samsunga Galaxy Note II - według mnie urządzenie idealne.
Ekspert

przez wamp1 » 12 sie 2013 18:14

wielkie dzięki za pomoc, a jak z oglądaniem filmów tj. transmisji internetowych na tych fonach?? A co jeszcze sądzicie o LG VU?
Użytkownik

przez Karl » 12 sie 2013 19:22

Smartfony w takiej cenie nie mogą mieć żadnych problemów z transmisją filmów i ich oglądaniem :) W LG Vu bym się nie pchał, taki klocek wygląda jak przerośnięty pilot do telewizora. Lepiej jak chcesz coś tak dużego to zainwestuj w Samsunga Galaxy Note II.
Karl

przez wamp1 » 12 sie 2013 19:33

Karl napisał(a):Smartfony w takiej cenie nie mogą mieć żadnych problemów z transmisją filmów i ich oglądaniem :) W LG Vu bym się nie pchał, taki klocek wygląda jak przerośnięty pilot do telewizora. Lepiej jak chcesz coś tak dużego to zainwestuj w Samsunga Galaxy Note II.

to z LG VU rezygnuje, ale rozdarty jestem bo kompletnie nie wiem który z powyższych wybrać :|
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!