Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

przez Denny » 25 lis 2011 08:09

Proszę o poradę, który smartfon i system mam wybrać. Nie chcę wydawać zbyt dużo kasy - ale jeśli będzie trzeba to wydam :lol: Smartfon ma przede wszystkim być czytelny, z dobrą klawiaturą wirtualną i świetną nawigacją (musi dobrze łapać sygnał). Co doradzicie?
Denny

Re: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

przez Pyrtolotolo » 25 lis 2011 13:46

W S II masz ogromny, wyraźny ekran, szybko działający system, multum aplikacji na Android Market i nieporównywalnie niższą cenę, niż iPhone 4S. 4S nie oferuje niczego, czego nie miałbyś w S II - no poza szpanem, że masz jabłuszko za ponad 3 tysie :lol: Zainwestuj w S II a nie pożałujesz, nie ma co przepłacać za iPhone 4S.
Zaawansowany

przez Grymas » 28 lis 2011 11:07

Zamiast iPhone 4S kup lepiej iPhone 4 - to przecież to samo, iPhone 4S to stary, nieświeży i odgrzewany kotlecik. Ja czekam na Galaxy S III, lub iPhone 5 :)
Grymas

przez Mordek » 03 sty 2012 14:39

Daj sobie spokój z produktami Apple - nie dość, że straszna drożyzna, to nic więcej nie potrafią niż inne. Android bije Apple na głowę pod prawie każdym względem, a w szczególności ceną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Moja rada - bierz S II.
Mordek

przez Grzybek » 03 sty 2012 15:58

Mordek napisał(a):Daj sobie spokój z produktami Apple - nie dość, że straszna drożyzna, to nic więcej nie potrafią niż inne. Android bije Apple na głowę pod prawie każdym względem, a w szczególności ceną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Moja rada - bierz S II.

Puknij się w głowę, przecież Apple ma o wiele więcej do zaoferowania, niż Android. iOS przy dużo gorszych konfiguracjach sprzętowych - radzi sobie o niebo lepiej i działa dużo płynniej, niż Android. Wydać na iPhone trzeba trochę kasy, ale myślę, że warto!
Grzybek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!