Strona 1 z 1

Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

PostNapisane: 25 lis 2011 08:09
przez Denny
Proszę o poradę, który smartfon i system mam wybrać. Nie chcę wydawać zbyt dużo kasy - ale jeśli będzie trzeba to wydam :lol: Smartfon ma przede wszystkim być czytelny, z dobrą klawiaturą wirtualną i świetną nawigacją (musi dobrze łapać sygnał). Co doradzicie?

Re: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

PostNapisane: 25 lis 2011 13:46
przez Pyrtolotolo
W S II masz ogromny, wyraźny ekran, szybko działający system, multum aplikacji na Android Market i nieporównywalnie niższą cenę, niż iPhone 4S. 4S nie oferuje niczego, czego nie miałbyś w S II - no poza szpanem, że masz jabłuszko za ponad 3 tysie :lol: Zainwestuj w S II a nie pożałujesz, nie ma co przepłacać za iPhone 4S.

Re: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

PostNapisane: 28 lis 2011 11:07
przez Grymas
Zamiast iPhone 4S kup lepiej iPhone 4 - to przecież to samo, iPhone 4S to stary, nieświeży i odgrzewany kotlecik. Ja czekam na Galaxy S III, lub iPhone 5 :)

Re: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

PostNapisane: 03 sty 2012 14:39
przez Mordek
Daj sobie spokój z produktami Apple - nie dość, że straszna drożyzna, to nic więcej nie potrafią niż inne. Android bije Apple na głowę pod prawie każdym względem, a w szczególności ceną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Moja rada - bierz S II.

Re: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

PostNapisane: 03 sty 2012 15:58
przez Grzybek
Mordek napisał(a):Daj sobie spokój z produktami Apple - nie dość, że straszna drożyzna, to nic więcej nie potrafią niż inne. Android bije Apple na głowę pod prawie każdym względem, a w szczególności ceną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Moja rada - bierz S II.

Puknij się w głowę, przecież Apple ma o wiele więcej do zaoferowania, niż Android. iOS przy dużo gorszych konfiguracjach sprzętowych - radzi sobie o niebo lepiej i działa dużo płynniej, niż Android. Wydać na iPhone trzeba trochę kasy, ale myślę, że warto!