smartfon do 1000zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon do 1000zł

przez qwertacz » 11 sie 2013 20:31

Witam.

Szukam dobrego smartfona do max 1000zł. Musi on być nowy i ze sprawdzonego sklepu, a nie dziwnego pochodzenia którymi handlują na allegro.
Zależy mi na komfortowym korzystaniu z internetu i dobrą synchronizacją z fejsbukiem, dobrym ekranem z dobrą rozdzielczością i w przypadku androida 1gb ramu. Z tego co przejrzałem znalazłem 3 smartfony które mnie zainteresowały

-Lumia 620
-Xperia L
-Alcatel One Touch Idol 6030D

Co o nich sądzicie, a może macie inne propozycje?
qwertacz

Re: smartfon do 1000zł

przez Karl » 11 sie 2013 22:12

Ja bym z tym Alcatelem nie ryzykował, bo szczerze mówiąc nie mam zaufania do tej firmy - idź lepiej gdzieś i sprawdź jak to działa, jak jest wykonane itp. Lumia 620 na pewno się sprawdzi do Twoich zadań, to solidny kawał smartfona, więc jeśli Windows Phone Ci nie jest straszny, to warto ją rozważyć. Ja jednak na Twoim miejscu dorzuciłbym stówkę i kupił Lumię 820 (zresztą chyba są oferty po niecałe 1000 zł za ten smartfon), która jest nieporównywalnie lepsza niż 620, no ale to już Twoja broszka czy tak zrobisz czy nie.

Xperia L to świetny wybór. Dobra kamera, solidna bateria, Jelly Bean, przyszłe aktualizacje - jak kupisz to się na pewno nie zawiedziesz. W podobnej cenie masz też Samsunga Galaxy Express I8730, który ma fajniejszy ekran AMOLED, ale gorszy aparat. Smartfony są praktycznie identyczne.

Za tysiaka dostaniesz też HTC Windows Phone 8X, który jest topowym smartfonem tego producenta z Windowsem, więc jego też rozważ.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!