Smartfon dla niewymagającej osoby

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon dla niewymagającej osoby

przez Kuba1 » 13 sie 2013 14:43

Witam, jak można wyczytać w tytule, interesuje się kupnem smartfona. Mój smartfon powinien:
-kamerować w hd
-robić dobre zdjęcia
-pracować bez zacięć
-posiadać system operacyjny android

Myślę, że mam małe wymagania, więc i cena mogłaby być niska, bo nie chce kupować telefonów takich jak S4, czy Xperia Z czy Note.
Proszę o jakieś ciekawe sugestie, oraz wytłumaczenie dlaczego akurat tego smartfon :).

Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc w moim zakupie :).
Kuba1

Re: Smartfon dla niewymagającej osoby

przez Vini » 13 sie 2013 15:55

Witaj,

ale bez określenia ile chcesz wydać to jak strzelać kulą w płot. Równie dobrze mogę Ci polecić Samsunga Galaxy S Advance, jak i Sony Xperię T i Xperię S, jak i LG Swift L9.
Ekspert

przez Erekin » 13 sie 2013 16:03

Witam, Mogłbys popatrzeć za Sony xperią T ładny smartfonik 4.55 cali ekran 13 mpx aparat :) filmy pewnie tez tworzy w hd Ale jak mozesz wydac okolo 1100-1300 zł Kupuj Nexusa 4 od LG ja go kupiłem lecz jeszcze nie dostałem nexus aparat- 8 pmx filmuje w hd 4 rdzenie po 1.5 ghz każdy zawsze jako pierwszy nowy andek chyba wystarczy ? mam nadzieje ze pomogłem
Erekin

przez Kuba1 » 13 sie 2013 18:57

Panowie, panowie bez rozpędu. 1100? 1300? Ja myślałem, że tak do 500 używkę kupić, nie potrzebuje jakiegoś wypasionego smartfona, a kamerę i aparat chce mieć pod ręką, bo 3 tygodnie temu zostałem tatą i chce Kacperkowi robić zdjęcia nagrywać go, a żeby potem mógł to zobaczyć to musi być jakaś jakość :)
Kuba1

przez Karl » 13 sie 2013 19:51

Z nagrywaniem HD w tej cenie to najlepiej chińczyki, popatrz sobie np. na Lenovo A820, za 500 zeta można go kupić a możliwości ma naprawdę niezłe.
Karl

przez Kuba1 » 13 sie 2013 23:44

Znajomy mi polecał Samsunga Galaxy S1 I9000, ale wolę zapytać ekspertów na tym forum :)
Kuba1

przez Marvi » 14 sie 2013 10:05

Galaxy S faktycznie byłby ok, ale on jest na bardzo starym systemie Android Gingerbread (stary piernik), więc może zamulać. Oczywiście można go przeflashować na coś nowszego, ale to wymaga już jakiejś wiedzy na ten temat.

Popatrz serio na tego Lenovo o którym mówił Karl, to w tej cenie świetne urządzenie, na Alledrogo chodzi po 500 zeta.

Marvi

przez Kuba1 » 15 sie 2013 09:47

Dość dobrze się prezentuje ten smartfon, ale nie mam zaufania do chińszczyzny, jak nic ciekawego do 500 nie znajdę, to mogę wykroczyć poza mój budżet do 100 zł więcej, co mi proponujecie? Za 600 zł używka może być, zgodna z moimi wymaganiami.
Kuba1

przez Pantsless » 15 sie 2013 13:43

Za 600 zeta spokojnie znajdziesz Samsunga Galaxy S Advance używanego. Smartfon spełni wszystkie Twoje wymagania. Kręci filmy HD i robi fajne zdjęcia, tu możesz zobaczyć jakie: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ ... -732p6.php
Zaawansowany

przez Resio » 15 sie 2013 18:55

Do 500-550 zł

Znajdziesz Używkę Xperi P dobry aparat 8.1 MPX Nagrywa B.dobre video ( wiem z doświadczenia)
Znajdziesz Używkę( może i nówkę) HTC TITAN aparat 8.1 (piękne video nagrywa) system Windows Phone
bardzo intuicyjny , co z tego że stara wersja systemu ? Ta osoba potrzebuje intuicyjnego systemu, dobrego aparatu, ten telefon mu to zaoferuje
Znajdziesz do 450 zł Xperie ARC /ARC S - nowoczesny design , dobry aparat 8.1 ,filmy hd , android 4.0 , po co wam te nowe wersje , wszystko co działa na np 4.1 działa na 2.3 itp.. (arc/arc s ma 4.0 )
Znajdziesz Używkę Xperi L dobry aparat 8.1 Android 4.1 , robi dobre video

Jakbyś chciał więcej modeli pisz ;>
Resio

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona