samsung galaxy core czy inny?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

samsung galaxy core czy inny?

przez katarzyna » 15 sie 2013 08:41

Witajcie. Chce zmienić telefon, upatrzyłam sobie właśnie owego samsunga, co o nim myślicie? Jest w play na korzystny jak dla mnie abonament za 180zł. Jak myślicie warto?
katarzyna

Re: samsung galaxy core czy inny?

przez Pyrto » 15 sie 2013 10:51

Witaj,

a co masz jeszcze ewentualnie do wyboru? Core to fajny smartfon, ze sporym ekranem, ale kosztuje tyle co na aukcjach nowa Xperia S, która od tego Core jest dużo fajniejsza. Masz może w ofercie jeszcze jakieś smartfony w tym Play?

Odnośnie Core to taki trochę zmutowany Galaxy S Advance, ma większy ekran ale w mojej opinii gorszy - bo rozdzielczość jest niezmieniona i zamiast AMOLED jest TFT, który w świetle dnia radzi sobie nie najlepiej, a i kąty widzenia nie powalają. Galaxy Core od Advance ma lepszą baterię i więcej RAMu. Najgorsze jest jednak to, że Core ma dużo słabszy chipset niż Advance, bo oparty o rdzenie Cortex-A5 - czyli jedne z najgorszych na rynku, nie nagrasz tym nawet filmu HD.
Zaawansowany

przez katarzyna » 15 sie 2013 11:35

No właśnie w tej półce cenowej to jeszcze jest:
Sony ixperia J
Samsung galaxy trend
Alcatel one touch stars

Ogólnie nie widzę nic więcej w sklepie internetowym, drogie mają telefony a przy tym wysoki abonament, dlatego myślałam że ten samsung będzie w sam raz, najbardziej szkoda mi że taki kiepski wyświetlacz ma
katarzyna

przez Pyrto » 15 sie 2013 11:54

Trend to jeszcze gorsza padlina (mówię tu o GT-S7560), Xperia J jeszcze gorzej. Fajnie wygląda za to specyfikacja Alcatel One Touch Star, bo ma ekran AMOLED 4", wydajny procek, jedyną wadą jest 512MB RAM. Nie wiem też, jak z jego wykonaniem itp. więc na Twoim miejscu poszedłbym do salonu i spróbował się nim pobawić, sprawdził czy dobrze się sprawuje itp. Poniżej masz długi test tego Alcatela, co prawda po rusku ale daje pojęcie o tym smartfonie:

Zaawansowany

przez katarzyna » 15 sie 2013 18:29

Alcatel niby fajny no ale trochę mało tego ramu no i abonament wysoki, a z samsungiem przez rok tańszy 20zł.
Chyba poczekam ze 2 tygodnie może coś ciekawego będzie, bo póki co na nic nie mogę się zdecydować. Dziękuje za pomoc i informacje, Pozdrawiam
katarzyna

przez Karl » 19 sie 2013 21:53

Ja tam bym się chyba na tego Alcatela zdecydował a nie na Galaxy Core. Core to okrojony i udziwniony Advance. Więcej o Core możesz poczytać tu: http://smartfan.pl/samsung-zapowiedzial ... laxy-core/
Karl

przez wojtt9 » 20 sie 2013 12:00

A telefony ZTE Blade 3 i jeszcze Nokia Lumia 520? Mam podobny problem w play.
wojtt9

przez Vini » 20 sie 2013 15:40

wojtt9 napisał(a):A telefony ZTE Blade 3 i jeszcze Nokia Lumia 520? Mam podobny problem w play.

Z tych smartfonów wybrałbym zdecydowanie Lumię 520. Jak bym miał jednak wybierać między Blade III, Lumią 520, Galaxy Core i Galaxy S Advance - wybrałbym Advance, zdecydowanie, chociaż wahałbym się między Lumią 520. Jak chcesz poczytać więcej o Samsungu Galaxy S Advance, to zajrzyj tu: http://smartfan.pl/samsung-galaxy-s-advance-oficjalnie/ Przyzwoita maszynka w tej cenie.
Ekspert

przez wojtt9 » 20 sie 2013 16:38

jest jedynie Galaxy S Duoz
wojtt9

przez Pantsless » 21 sie 2013 18:46

Tu macie fajny film pokazujący Galaxy Core:

Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona