Strona 1 z 1

Jaki smartfon Samsung Galaxy wybrać?

PostNapisane: 16 sie 2013 23:42
przez Baboon
Witajcie!

Stoję przed dylematem wyboru między następującymi smartfonami Galaxy: S II, S II Plus, S Advance i Galaxy Ace 3 (na eBay chodzą po ok. 800 zeta z przesyłką). Lubię czasami pograć w gry, poprzeglądać internet, sporadycznie cyknąć fotkę, doradźcie mi, który z nich będzie najlepszy, chcę poznać Wasze opinie na ich temat.

Re: Jaki smartfon Samsung Galaxy wybrać?

PostNapisane: 17 sie 2013 08:46
przez Karl
Witaj!

Z urządzeń które podałeś Ace 3 można od razu odrzucić, bo nie dość, że ten smartfon ma mało pamięci wewnętrznej, to jeszcze jakiś dziwny chip graficzny Broadcom VideoCore IV, który jest słabszy niż Mali 400 z Advance. Nie będę się nad Ace 3 rozpisywać zbytnio, wywal go i już.

Co dalej odrzucić? Na pewno Galaxy S II+, bo to jest tak naprawdę okrojona wersja S II, która kosztuje tyle samo. Samsung postąpił w tym przypadku nieładnie i próbuje za taką samą kasę wcisnąć gorszy sprzęt.

Co więc wybrać? Bierz Samsunga Galaxy S II, bo jest mimo wszystko najwydajniejszy (ma co prawda ten sam procek i GPU co Advance, ale wyżej taktowany, no i więcej RAMu bo 1GB). S II ma też fajniejszy i większy ekran, pokaźniejszą baterię no i kręci filmy Full HD (aparat też ma lepszy).