smartfon dla niewymagającej

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: smartfon dla niewymagającej

przez Karl » 26 sie 2013 15:39

A może jakiś chińczyk, np. Lenovo A830 - ostatnio hit internetu. Smartfon pod względem technicznym świetny, ma 5" ekran a na Alledrogo znajdziesz go po 550-700 zł (w zależności jaki pewny sprzedawca i skąd wysyłka idzie). Niestety są na nie tylko 12 miesięcy gwarancji realizowanej przez sprzedawcę (bo te Lenovo nie są dostępne u nas oficjalnie).

Co do Xperii SP to na pewno byłabyś z niego bardzo zadowolona. Sony to solidna firma z dobrym serwisem, a to też ma znaczenie. SP długi Ci posłuży - jeśli chcesz zobaczyć też coś innego tego producenta, to popatrz na Xperię T i Xperię S.
Karl

przez biedro » 27 sie 2013 14:46

Całkiem fajny ten lenovo, a jakoś w ogóle do lenovo mam sentyment. natomiast nie wiem czy jestem w stanie się zdecydować na zakup telefonu z Chin.. tutaj znowu mam złe doświadczenia, kiedyś tak zostałam oszukana na allegro, na szcześćie na niewielką kwotę. Muszę się zastanowić..
Użytkownik

przez Vini » 27 sie 2013 14:53

Możesz też kupić tego Lenovo od kogoś, kto wysyła z Polski - ale wtedy więcej się płaci niestety. Sprawdzaj zawsze na Allegro zakładkę "Dostawa", tam jest napisane, czy wysyła z PL czy z Chin. Według mnie warto jednak znaleźć solidnego sprzedawcę i trochę zaryzykować bo w zamian można dostać nieporównywalnie lepszy smartfon.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona