HTC Desire HD czy Xperia U

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

HTC Desire HD czy Xperia U

przez Kuba1 » 23 sie 2013 20:16

Witam, tak jak w tytule waham się pomiędzy tymi dwoma smartfonami. Nie wiem, który wybrać, oba interesujące, nie miałem ich nigdy w ręku, więc nie wiem jak się sprawują, proszę ekspertów o wypowiedź :).
Kuba1

Re: HTC Desire HD czy Xperia U

przez Bob » 23 sie 2013 20:41

Witaj :)
Też miałem ten problem i wtedy przydatne są takie filmki jak te. Akurat ten gościu robi świetne recenzje. Będziesz już wiedział trochę więcej, no i oczywiście czekaj na radę doświadczonych forumowiczów, ale te filmiki powinny Ci już trochę pomóc ;)

HTC Desire HD

Sony Xperia U
Użytkownik

przez Kuba1 » 23 sie 2013 22:06

Dziękuje za dokładnie przybliżenie mi obu smartfonów :)
Kuba1

przez Vini » 24 sie 2013 15:08

Witaj,

tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. HTC Desire HD to już stare pudło z 2010 roku, które z Sony Xperią U ma kiepskie szanse. W Desire HD masz przede wszystkim bardzo stary system. Można się naturalnie bawić we flashowanie, ale to inna para kaloszy. Moim zdaniem w tym zestawieniu o wiele lepiej wypada Xperia U, jest wydajniejsza, nowsza, ma dużo więcej pamięci wewnętrznej - jedyny atut Desire HD to duży ekran.
Ekspert

przez Kuba1 » 24 sie 2013 21:45

Widzę, że żaden z tych smartfonów wśród doświadczonych forumowiczów nie jest popularny, jaki proponujecie mi w takim razie smartfon
do 600 zł max. dobry aparat, dobra kamera (aparat dobrze by było 8, ale 5 też dobre zdjęcia robią, a kamera mogłaby nagrywać w hd o full hd w ogóle nie wspominam, bo tylko chińszczyznę wyrwę do 600 zł z full hd) interesuje mnie tylko andriod!
Kuba1

przez Pyrtolotolo » 25 sie 2013 13:55

Za taką kasę powinieneś znaleźć już używanego Samsunga Galaxy S Advance - urządzenie bardzo wszechstronne, niezły aparat, świetna wydajność, doskonały ekran, na pewno się nie zawiedziesz. Jak chcesz taniej to Galaxy Ace 2, ale on w porównaniu do Advance jest słabiutki.
Zaawansowany

przez Kuba1 » 25 sie 2013 15:13

Serio ten HTC jest niewarty polecenia? To, że stary, to źle? Co to robi czy ma androida 2.3 czy 4.0?
Kuba1

przez Karl » 25 sie 2013 20:55

Z Desire HD serio daj sobie na wstrzymanie. Android to system, który ciągle się rozwija - jego nowsze wersje działają dużo płynniej, niż stare. Poza tym on działa na 2.3 Gingerbread, a coraz więcej nowych aplikacji nie jest już kompatybilnych z tym OS.

Co mam jeszcze powiedzieć - widziałeś, ile Desire HD ma pamięci wewnętrznej? 1.5GB - śmiech na sali, a kartą SD nie można wszystkiego rozwiązać.

Serio poszukaj czegoś nowszego, jak S Advance, LG Swift L9, Galaxy Ace 2 albo nawet Lumię 520.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!