Sony xperia L czy samsung galaxy core?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Sony xperia L czy samsung galaxy core?

przez Kamil » 24 sie 2013 11:26

Witam Jestem już zdecydowany na abonament w play, i wacham się między samsungiem galaxy core a sony xperia L, lub coś innego w tej pułce cenowej. zależy mi na wydajności a z tego co widzę na youtube xperia w każdym benchmarku wypada dożo lepiej od samsunga mimo że ten ma lepszy procesor. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Kamil

Re: Sony xperia L czy samsung galaxy core?

przez Pyrto » 24 sie 2013 15:02

Witaj,

a do czego chcesz zużywać smartfona? Może nie chcesz grać w gry, tylko np. przeglądać net, wtedy Core może starczyć. Koniecznie napisz, jakie masz wymagania wobec smartfona.
Zaawansowany

przez Kamil » 25 sie 2013 15:17

Chcę grać w wymagające gry, i zależy mi na płynności urządzenia.

Rozważam także kupno naxusa 4 czy to dobry wybór? Czy może w tej półce cenowej jest coś lepszego?
Kamil

przez Kamil » 25 sie 2013 15:51

Jestem już w sumie przekonany na nexusa 4 martwią mnie jedynie wady które się mu wytyka, a mianowicie:
-trzeszczy podczas połączenia
-przy grach szybko się grzeje i resetuje :/
-strasznie słaby aparat i jeszcze gorsza bateria.

Proszę o zweryfikowanie ty rzeczy, czy to tylko wyolbrzymianie czy telefon faktycznie się resetuje?
Kamil

przez Karl » 25 sie 2013 21:01

Nexus 4 będzie dobrym rozwiązaniem. O trzeszczeniu głośnika pierwsze słyszę, może i zdarzyło się to kilku osobom ale nie sądzę, że to jakaś epidemia. Aparat faktycznie nie powala, ale bateria to raczej standard, chociaż szału faktycznie nie robi. Próbne zdjęcia Nexusa 4 masz tu: http://www.gsmarena.com/google_nexus_4-review-860p9.php

Tu możesz poczytać o problemie z nagrzewaniem i resetowaniem: http://smartfan.pl/czy-nexus-4-ma-tende ... wania-sie/
Karl

przez Kamil » 27 sie 2013 11:22

Wielkie dzięki. uważam temat za zamknięty :)
Kamil

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!