Xperia L czy Samsung Galaxy Core?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Xperia L czy Samsung Galaxy Core?

przez Piotrek » 29 sie 2013 12:10

Mam dylemat. Będzie to mój pierwszy smartfon. Xperia L ma słabsze taktowanie procesora, ale za to wyższą rozdzielczość wideo. W Samsungu jest na odwrót. Oba telefony mają taki sam wyświetlacz (4,3"), ale mam dziwne wrażenie, że w Xperii jest ten ekran trochę mniejszy. Który wybrać?
Piotrek

Re: Xperia L czy Samsung Galaxy Core?

przez Hans » 29 sie 2013 15:45

Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać, bo Sony Xperia L bije na głowę Core. Taktowanie procesora Core może i ma większe, ale rdzenie jakie tam siedzą to marne Cortex-A5, które w porównaniu do Krait z Xperii L leżą i kwiczą. Wydajnościowo nie ma tu nawet po co dyskutować. To samo aparat, który w L jest o wiele lepszy. L ma też ekran o nieco większej rozdziałce - kosmetycznie ale jednak. Bierz Xperię L.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!