Nowy telefon Pomocy.

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Nowy telefon Pomocy.

przez Erekin » 02 wrz 2013 17:14

Witam Nie dawno pisałem juz tu wątek odnosnie kupna nexusa 4 . lecz po zakupie okazało sie ze kupiłem u oszusta i kasa razem z telefonem są nie wiadaomo gdzie.. Do czego zmierzam ..
Chciałbym kupic sobie jaki telefon nowy lecz na raty.. i tu oto pytanie
Jaki telefon byscie wybrali..
Sasmung galaxy s4 mini za mniej więcej 1350 zł na raty
Lg G za 1400 oczywiscie raty.
Lg Nexus 4 za 1200 albo 1400 na raty zobacze czy to tez nie oszust z tym 1200..ale wątpie zeby to był uczciwy człowiek..
Sony xperia V za 1169..Raty...
I coś z lumii
Nokia lumia 720 za 1200 zł Raty
Nokia lumia 920 za 1300 Raty..
Dziękuje za fatyge ... a teraz do czego chce fona xD..
Głownie do neta i gierek ale tez duzo robie zdjęć.. na fb siedze a nie zawsze chce mi sie włączać lapka..hmm do czego jeszcze.. duzo filmików nagrywam takich po 1-3 min. lubie pooglądać normalne filmy zgrane z lapka na fonie więc pamięć zeby była w miare przyzwoita..Hmm.. to chyba wszystko.. a i max 4.7 cala. ekran.! nie chce cos typu S4 bo to za duze dla mnie bo chce do kieszenie to schować .. : ) alee sie rozpisałem.. :roll: no to chyba wszystko.. : ) Dzięki jeszcze raz i prosze o odpowiedz.. : )
Erekin

Re: Nowy telefon Pomocy.

przez Marvi » 02 wrz 2013 21:11

Witaj,

jak Cię oszukał przez Allegro to skorzystaj z programu ochrony kupujących, wygoogluj to sobie tam masz wszelkie instrukcje - oddadzą Ci kasę jeśli nie kupowałeś poza Allegro.

Co do smartfonów to LG G i S4 mini odpuść sobie w tej cenie bo nie są tego warte. LG G to zresztą tak naprawdę Nexus 4 tylko bez bezpośredniego wsparcia Google. Nexus 4 bardzo fajny, zresztą o tym sam wiesz, ale na pewno opyla się bardziej niż S4 mini i LG Swift G.

Sony Xperia V bardzo fajna no i tania, więc chyba na Twoim miejscu na nią bym się zdecydował - jest wydajna, ma świetny aparat no i ładny ekran. Próbne zdjęcia masz tu: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_v-review-877p7.php

Co do Lumii, to 720 w tej cenie odrzuć. Lumia 920 to prawdziwy kozak - wydajny, ma najlepszy aparat ze wszystkich tutaj smartfonów. Co prawda system Windows Phone 8 może Ci nie odpowiadać, ale idź i sprawdź do jakiegoś sklepu jak się na tym działa. Na WP8 jest niestety mniej gier niż na Androida, więc to największy minus.
Marvi

przez Erekin » 03 wrz 2013 15:31

Marvin dzięki a czy ta ochorna kupujących czy coś działa tez jak kupiłem na tablicy.pl ? a co do tej V (soniaka) czy ona dostanie jeszcze andka ? a na jakiej wersi obecnie moze pracować ? bo mi chodzi oto zeby pograć sobie czasem w asphalta 8 czy real racing 3..; )
Erekin

przez Marvi » 03 wrz 2013 15:48

Erekin: Co do Xperii V to o możliwość gry w Asphalt 8 i Real Racing 3 nic się nie martw. Smartfon spokojnie obsłuży tą grę. Jeśli pytasz o system to smartfon dostał aktualizację do Androida 4.1.2 Jelly Bean, czyli w miarę nowej wersji. Nie wiadomo, czy smartfon będzie dalej aktualizowany przez Sony.

Co do tablica.pl to niestety nie ma tam Programu Ochrony Kupujących. Jak masz kontakt ze sprzedawcą to postrasz go, że pójdziesz na policję. Jeśli nie odpowiada i jesteś pewny, że Cię oszukał - od razu idź na policję i zgłoś sprawę, to nie boli a kasę może odzyskasz jak sprzedawca zobaczy wezwanie.
Marvi

przez Erekin » 03 wrz 2013 16:00

Zgłosiłem to ponad 2 tyg. temu Ja mam 14 lat więc go zbytnio nie postrasze ale tata juz mu nagadał na k... na ch.. itd... a i jestem pewny ze mnie oszukał podaw wszystkie dane fałszywe sprawdziłem i taką firme jaką podał nie ma po okolicach dzwoniłem i tez nie znają takiej firmy takiej osoby nie ma nawet na facebooku... Policja powiedziałe ze najlepiej machnąc ręką i odpuscić sobie bo szanse są znikome.. mówił to smiejąc mi sie w twarz a 1200 zł piechotą nie chodzi a jesli tak to trzeba dogonić i złapać :mrgreen: a co do telefonu za nie cały tydzien kupuje.. chce jak najlepszego gdzy na raty nie robi to większego problemu A co do WP8 czy tam tez są takie gry jak asphalt 8 czy real racing 3 ? jesli tak to mi to wystarczy i kupie lumie ; )a więc co doradzasz ?
Erekin

przez Erekin » 03 wrz 2013 19:25

DObra ludziska zamiawiam telefon tylko nie wiem jaki.. Do max. 1300-1400 zł ! Na raty Pisać szybkoooo : )
Erekin

przez Marvi » 03 wrz 2013 19:29

No to lipa z tą policją w Twoim mieście, u mnie bez szemrania przyjęli zgłoszenie a chodziło o dużo mniejszą kasę.

Co do Windows Phone, to na Asphalt 8 na ten OS nie licz, bo póki co go na niego nie ma. Bierz Xperię V, będziesz zadowolony.
Marvi

przez Erekin » 03 wrz 2013 19:35

W moim miescie Minsk mazowiecki jest dobra policja tylko mają tego za duzo tych zgłoszen i powiedzieli ze szanse są znikome... a co do tej V a nie lepszym rozwiązaniem bedzie cos drozszego ? typu Nexus 4 albo G Nie płace za swoje więc hajlajf xDPisz ogólnie co lepsze ; )
Erekin

przez Marvi » 03 wrz 2013 20:15

To bierz tego Nexusa 4 w wersji 16GB i będziesz zadowolony, tylko tablica.pl już sobie daruj. Według mnie zarówno z Xperii V jak i Nexusa 4 będziesz zadowolony, jednak Nexus 4 na pewno będzie miał więcej aktualizacji niż Soniacz.
Marvi

przez Erekin » 03 wrz 2013 20:53

Nie no teraz tylko allegro : ) a co do tego nexusa juz mówie mamie i leci zamówić...Oby nie była jak poprzednio ze facet da nogi... :| Dzięki :)
Erekin

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!