Używany do 500 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Używany do 500 zł

przez omegafarma » 06 wrz 2013 22:13

Witam,prosze o pomoc szukam używanego do 500 zł najlepiej jak b to był Samsung Galaxy Ace 2 ale jest ich tam tyle,że nie wiem jaki wybrać,czym się kierować kupowaniem na allegro?
Prosze o linki/podpowiedzi.
omegafarma

Re: Używany do 500 zł

przez Karl » 07 wrz 2013 19:19

Witaj,

kieruj się tym, czym byś się kierował podczas zakupu każdego innego przedmiotu. Sprawdź komentarze sprzedawcy, jego oceny dotyczące kosztów wysyłki, zgodności przedmiotu z opisem itp. Sprawdź też, czy sprzedający jest od dawna na Allegro, czy np. dopiero niedawno się zarejestrował (oczywiście ten z dłuższym stażem ma większy kredyt zaufania). Co do smartfona, to najlepiej, żeby był jeszcze na gwarancji, no i patrz też, czy sprzedający dobrze wszystko opisał i dał dobre zdjęcia przedmiotu - bo potem są akcje, że nawypisuje że stan bardzo dobry a dostaniesz szrot.

Ja też zawsze patrzę, czy sprzedawca godzi się na odbiór osobisty - i to nie ze względu na to, że mam zamiar z niego skorzystać. Ja uważam, że skoro ktoś godzi się na odbiór osobisty to jest faktycznie pewny tego, co sprzedaje.
Karl

przez Marvi » 10 wrz 2013 21:37

Przesiej trochę te linki i wybierz ze 2 aukcje to Ci pomogę, bo za dużo tego załadowałeś tutaj.
Marvi

przez mabsd » 11 wrz 2013 18:47

mabsd

przez Karl » 11 wrz 2013 20:48

Ja bym brał tego: http://allegro.pl/samsung-galaxy-ace-2- ... 42978.html Koleś co sprzedaje wygląda naprawdę ok, smartfon dobrze obfocił no i daje możliwość odbioru osobistego, a to dobry znak.
Karl

przez omegafarma » 11 wrz 2013 21:51

Karl,gdzie jest napisane,że daje możliwosci odbioru osobistego?
Ja widze tylko Paczka pocztowa priorytetowa.
Ale Spoko w sumie ten jest jednym z najtanszych z tych uzywanych,więc ciekawe czy taki dobry stan;p
Ale dzięki za odp.
omegafarma

przez Karl » 11 wrz 2013 22:40

Jak wejdziesz w zakładkę "Dostawa i płatność" to tam jest " Odbiór osobisty : Prudnik"
Karl

przez omegafarma » 13 wrz 2013 19:43

Mam ostatnie pytanie.
Czy 5 miesięcy uzytkowania to dużo jak na smartfon?
Bo własnie tyle ma ten co chce go kupić i czy już mozna zaaktualizowac do jelly bean i co w ogóle da mi nowsza wersja androida?.
Przepraszam za takie banalne pytania ale ten smartfon będzie moim pierwszym.
omegafarma

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona