Jaki smartfon używany do 400zł do przeglądania internetu

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartfon używany do 400zł do przeglądania internetu

przez macmiller » 10 wrz 2013 16:01

Witam forumowiczów pomożecie wybrać smartfon?:)
Jak w temacie.Chodzi mi głownie o przeglądanie stron,na pakiecie internetowym.
Który najlepiej odbiera taki internet nie chodzi mi o wi-fi.
Zastanawiam się nad htc one v galaxy ace 2 nie wiem jaki jeszcze w tej cenie jest wart zakupu.
pozdrawiam wszystkich co rozjaśnią Mac Miller;d
macmiller

przez Marvi » 10 wrz 2013 21:33

Witaj,

Ace 2 byłby według mnie idealny bo nie starczy wyłącznie do przeglądania stron, ale także do grania w gry itp. To naprawdę solidna maszynka. na Twoim miejscu najbardziej bym wracał uwagę na ekran, bo to on podczas oglądania stron internetowych jest mega ważny. Ja bym jednak na Twoim miejscu polował np. na Nokię Lumię 520 - ma świetny ekran, dobre podzespoły a do Twoich wymagań sprawdzi się idealnie. Nie wiem tylko, czy do 400 zeta uda Ci się ją wyczaić.
Marvi

Re: Jaki smartfon używany do 400zł do przeglądania internetu

przez macmiller » 15 wrz 2013 21:34

Zapomniałem drugim priorytetem jest dla mnie dobry aparat i szybko możliwość wysyłania zdjęć
macmiller

Re: Jaki smartfon używany do 400zł do przeglądania internetu

przez Pyrtolotolo » 15 wrz 2013 22:54

No to Lumia 520 może być dla Ciebie idealna, sprawdź tutaj porónanie aparatów 520, Ace 2 i HTC One V, według mnie 520 wypada najlepiej: http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... hone3=4575

Do Twoich wymagań ten smartfon będzie idealny, tu masz fajną aukcję (jeśli mieszkasz w wawie :) ) : http://allegro.pl/nokia-lumia-520-warsz ... 31494.html

A tak co do Ace 2, to jeśli w tym budżecie znajdziesz egzemplarz jakiś, to możesz śmiało inwestować. Do Netu i zdjęć dobry byłby też Sony Ericsson Xperia Arc S - duży ładny ekran i niezły aparat a cena przyzwoita.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!