Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

przez Marduk » 28 lis 2011 08:15

Pomóżcie mi proszę w wyborze - nie wiem zupełnie na co się zdecydować, czy na RAZR, czy na Galaxy Nexus. RAZR podoba mi się szczególnie pod względem designu, wadą jest to, że ma Gingerbread a nie Ice Cream Sandwich. Galaxy Nexus ma ICS, lepszy ekran - ale design mi nie pasi :x Co doradzacie?
Marduk

Re: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

przez Fred » 28 lis 2011 10:35

Marduk napisał(a):Pomóżcie mi proszę w wyborze - nie wiem zupełnie na co się zdecydować, czy na RAZR, czy na Galaxy Nexus. RAZR podoba mi się szczególnie pod względem designu, wadą jest to, że ma Gingerbread a nie Ice Cream Sandwich. Galaxy Nexus ma ICS, lepszy ekran - ale design mi nie pasi :x Co doradzacie?

Motka, chociaż ma niby więcej MP w kamerce - to i tak robi gorsze zdjęcia i kręci mizerniejsze filmy nawet od Galaxy S II. Galaxy Nexus robi świetne filmy i zdjęcia, ma ekran HD i system ICS. Motka może i fajnie wygląda, ale jest podobno troszkę za duża i niektórzy uważają, że dziwnie wygląda.
Fred

przez Ykk » 06 gru 2011 15:21

RAZR też dostanie Ice Cream Sandwich, a pod względem wyglądu - bije na głowę Galaxy Nexus. Jedyna "wada" RAZR w tym przypadku to kiepski support Motoroli - nie wiadomo przecież, kiedy Motka raczy wydać upgrade dla europejskiego RAZR. Na Galaxy Nexus wszystkie łatki będziesz mieć na bieżąco, a pewnie i nową wersję systemu - też kiedyś dostanie. Nexus ma fajny ekran HD, także ja osobiście brałbym Nexusa :)
Ykk

przez michał » 08 gru 2011 02:43

a gadacie bzdury tam gorsze mam motke i mam samsunga i wcale tak to nie jest motka robi troszkę gorsze zdjęcia przy słabym świetle ale za to nadrabia lepszym nagrywaniem jak by ktoś chciał się doradzić mój numer gg 9888802
michał

przez Miras » 08 gru 2011 08:22

Też twierdzę, że RAZR robi przyzwoite zdjęcia, tak jak pisze Michał - jedynie gorsze w słabszym oświetleniu, chociaż niektórym może to robić znaczną różnicę.
Miras

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!