Strona 1 z 1

Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

PostNapisane: 28 lis 2011 08:15
przez Marduk
Pomóżcie mi proszę w wyborze - nie wiem zupełnie na co się zdecydować, czy na RAZR, czy na Galaxy Nexus. RAZR podoba mi się szczególnie pod względem designu, wadą jest to, że ma Gingerbread a nie Ice Cream Sandwich. Galaxy Nexus ma ICS, lepszy ekran - ale design mi nie pasi :x Co doradzacie?

Re: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

PostNapisane: 28 lis 2011 10:35
przez Fred
Marduk napisał(a):Pomóżcie mi proszę w wyborze - nie wiem zupełnie na co się zdecydować, czy na RAZR, czy na Galaxy Nexus. RAZR podoba mi się szczególnie pod względem designu, wadą jest to, że ma Gingerbread a nie Ice Cream Sandwich. Galaxy Nexus ma ICS, lepszy ekran - ale design mi nie pasi :x Co doradzacie?


Motka, chociaż ma niby więcej MP w kamerce - to i tak robi gorsze zdjęcia i kręci mizerniejsze filmy nawet od Galaxy S II. Galaxy Nexus robi świetne filmy i zdjęcia, ma ekran HD i system ICS. Motka może i fajnie wygląda, ale jest podobno troszkę za duża i niektórzy uważają, że dziwnie wygląda.

Re: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

PostNapisane: 06 gru 2011 15:21
przez Ykk
RAZR też dostanie Ice Cream Sandwich, a pod względem wyglądu - bije na głowę Galaxy Nexus. Jedyna "wada" RAZR w tym przypadku to kiepski support Motoroli - nie wiadomo przecież, kiedy Motka raczy wydać upgrade dla europejskiego RAZR. Na Galaxy Nexus wszystkie łatki będziesz mieć na bieżąco, a pewnie i nową wersję systemu - też kiedyś dostanie. Nexus ma fajny ekran HD, także ja osobiście brałbym Nexusa :)

Re: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

PostNapisane: 08 gru 2011 02:43
przez michał
a gadacie bzdury tam gorsze mam motke i mam samsunga i wcale tak to nie jest motka robi troszkę gorsze zdjęcia przy słabym świetle ale za to nadrabia lepszym nagrywaniem jak by ktoś chciał się doradzić mój numer gg 9888802

Re: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

PostNapisane: 08 gru 2011 08:22
przez Miras
Też twierdzę, że RAZR robi przyzwoite zdjęcia, tak jak pisze Michał - jedynie gorsze w słabszym oświetleniu, chociaż niektórym może to robić znaczną różnicę.