Wybór pomiędzy smartfonami

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Wybór pomiędzy smartfonami

przez Maxio » 14 wrz 2013 09:40

Witam
Chciałbym sobie kupic nowy telefon lecz jestem w tym temacie ,,Zielony" Więc tak
Huawei Asced p6 za 1300-1400 zł
Samsung galaxy s4 mini 1300-1400zł
Sony ION- ok.1000zł
Sony xperia T - 800-1000 zł
SOny xperia V-ok.1000 zł
Lg G - 1000-1300 zł
Nexus 4 1100-1300 zł
Telefon do zdj neta gier i filmów zgranych z kompa .. chciałbym zeby sie nie zawieszał gdyz mam złe wspomnienia z Lg l5 zeby gry płynnie chodziły android w miare nowy Ekran do max.4.7/4.8 cala Prosze os kłądanie własnych propozycji gdyby takie były : )
Mój budżet to max.1500 zł.
Maxio

Re: Wybór pomiędzy smartfonami

przez Pantsless » 14 wrz 2013 11:40

Hej,

za taki hajs można już naprawdę rozwinąć skrzydła. Nie ukrywam, że do gier i filmów najfajniejszy byłby Nexus 4, on ma też zawsze najaktualniejszy system bo jest wspierany bezpośrednio przez Google. Niestety nie robi zbyt dobrych zdjęć, tu masz przykłady - być może dla Ciebie nie będzie taki straszny: www.gsmarena.com/google_nexus_4-review-860p9.php

LG G to w sumie Nexus 4, ale bez wsparcia Google - więc odpuść.

Sony Xperia T ma świetny aparat, nowego Androida (chociaż nie aż tak nowego jak Nexus 4).

Xperia V to w zasadzie wodoszczelna odmiana Xperii T z nieco mniejszym ekranem i 8 (zamiast 16) GB pamięci.

Sony Xperia ion odpuść bo trochę ustępuje T i V, ma ciut gorszy układ graficzny i dużo gorszy procesor.

Samsunga Galaxy S4 mini odpuść bo z S4 to on ma niewiele wspólnego. Samsung się zresztą ostatnio bardzo rozbestwił i narzuca wysokie ceny. S4 mini mocno odstaje od Xperii V, T i Nexusa 4.

Jeśli chodzi o Huawei Ascend P6 to naprawdę godne polecenia urządzenie o parametrach zbliżonych do Nexusa 4, chociaż ze względu na wsparcie Google i mocniejsze bebechy - chyba i tak wybrałbym Nexusa 4.

W tej cenie możesz jeszcze rozważyć Xperię SP, Samsunga Galaxy S III i HTC One X+.
Zaawansowany

przez Maxio » 14 wrz 2013 14:54

Dzięki a s 3 sobie odpuszcze bo jest strasznie słaby na plastikach itd. Ixperia SP słyszałem ze to jest to troche słabsza wersja t z mocniejszą baterią a co do HTC X+ jest warty uwagi ?
Maxio

przez Pyrto » 14 wrz 2013 21:26

HTC One X+ jest fajny, ale zdjęcia kiepskie robi.
Zaawansowany

przez Maxio » 15 wrz 2013 09:42

A powiedzcie czy opłaca sie teraz brać Windows phona ? np . Nokie lumie 920-925 albo Samsunga ativ S ?
Maxio

przez Maxio » 15 wrz 2013 11:55

Albo ZOPO C2 ?
Maxio

przez Pantsless » 15 wrz 2013 15:31

Windows Phone ma ten problem, ze w ich sklepie z aplikacjami jest ciągle mało programów, szczególnie gier (w porównaniu np. do App Store albo Google Play). Oczywiście Lumia 920 albo 925 to świetne smartfony, jeśli ktoś jest w stanie bez problemów pracować na Windows Phone 8.

Co do Zopo C2 to sprawa wygląda podobnie do Lenovo, że nie ma gwarancji producenta na to, więc trzeba liczyć na łaskę sprzedawcy jak coś się zwali. Tu masz filmik dobrze pokazujący ten smartfon:

Zaawansowany

przez Maxio » 15 wrz 2013 16:30

Czyli podsumowując Który Najlepiej opłaca sie kupić ?
Maxio

przez Pantsless » 15 wrz 2013 16:50

Na Twoim miejscu wybrałbym Nexusa 4 albo Xperię V, chociaż ja teraz czekam na Nexusa 5 - będzie w połowie października :)
Zaawansowany

przez Maxio » 15 wrz 2013 17:07

Tylko wiesz ja mam max. 1500 zł a nexus 5 bedzie Napewno powyzej 2000zł :cry:
Maxio

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona