Smartfon

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon

przez Kuba1 » 15 wrz 2013 14:45

Witam,

jestem posiadaczem Xperii Tipo i postanowiłem zmienić sprzęt, a więc szukając na allegro znalazłem wiele ciekawych egzemplarz, ale nie potrafię się zdecydować, a może coś pominąłem i wy dla mnie znajdziecie coś ciekawszego :>. Moje wymagania:

-Android
-smartfon do gierek typu Pou i inne nie wymagające gry
-NAJWAŻNIEJSZE: nagrywanie HD i aparat conajmniej 5 MP

Dodam, że nie chce bulić za smartfon jakiś dużych kwot, nie ukrywam, że dobrze by było, gdyby cena była jak najniższa.
Kuba1

Re: Smartfon

przez Erekin » 15 wrz 2013 16:47

Siemka. Jezeli masz do wydania max.1000 zł popatrz za Sony xperia T albo V a jezeli mozesz sobie pozwolić na większy wydatek typu 1100-1300 zł Bierz Nexus 4(od LG) Ale tylko wersja 16 Gb : ) mam nadzieje ze pomogłem : )
Erekin

przez Pantsless » 15 wrz 2013 16:53

Jeśli chcesz tanio, to dobrym wyborem będzie np. Samsung Galaxy S Advance - ma nagrywanie HD, jest wydajny i ogólnie wiele osób go poleca. Możesz też tak jak pisze Erekin, kupić np. Xperię T a jak chcesz taniej to Xperię S. Napisz najlepiej ile chcesz wydać to pomożemy dokładniej.
Zaawansowany

przez Kuba1 » 15 wrz 2013 17:41

Tak do 600-700 zł żebym się zmieścił...
Kuba1

przez Pyrtolotolo » 15 wrz 2013 22:55

No to możesz polować na Xperię S, albo Galaxy S Advance. Można też pomyśleć nad jakimś Lenovo, ale do nich gwarancji nie ma zazwyczaj - chociaż smartfony są przekozackie i tanie.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!