Czy warto kupić Samsung Galaxy Ace 2?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Czy warto kupić Samsung Galaxy Ace 2?

przez boro » 15 wrz 2013 15:06

Piszę gdyż nie wiem czy warto kupić ten smartfon. Jestem bardziej zielony w nowych smartfonach dlatego piszę czy opłaca się go kupić a jak nie to jak inny smartfon polecacie do 600 zł?
Pozdrawiam :D
boro

Re: Czy warto kupić Samsung Galaxy Ace 2?

przez Pantsless » 15 wrz 2013 16:54

A do czego chcesz go używać? Być może nie warto kupować Ace 2, a np. Nokię Lumię 520, która pod wieloma względami będzie dużo lepsza od Ace.
Zaawansowany

przez boro » 16 wrz 2013 16:27

Znaczy się mam już jednego smartfona, który ma androida i po prostu chyba bardziej bym wolał mieć tego androida, a telefon tak do normalnych celów użytkowych no i nie zaprzeczę że również do grania. :D
boro

przez Pyrto » 16 wrz 2013 19:01

Do grania Ace 2 spokojnie się nada, możesz też poszukać np. Sony Xperii P, bo jest pod względem wydajności podobna do Ace 2 (trochę wydajniejsza), ale ma za to ładniejszy i większy ekran no i lepszy aparat. Więcej o Xperii P masz tu: http://smartfan.pl/sony-xperia-p-oraz-x ... ficjalnie/
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!