Jaką Xperie wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaką Xperie wybrać?

przez damian513 » 15 wrz 2013 23:03

Witam chciał bym się poradzić jaką Xperie wybrać T czy V? Oby dwie w zakresie 1000zł. Ewentualnie czy znacie jakiś lepszy fon w tych granicach cenowych z modelu Xperia bądź jakieś inne modele jaki opłacało by się bardziej kupić?
damian513

Re: Jaką Xperie wybrać?

przez Ykk » 16 wrz 2013 07:12

Witam,

Szczerze mówiąc gdybym miał wybierać to chyba bym wybrał Xperię V a nie T. Xperia V jest w odróżnieniu od T wodoszczelna (certyfikat IP57), ma co prawda nieco mniejszy 4.3" ekran ale w takiej samej rozdzielczości, więc wypada ciut lepiej. Pod względem chipsetu i RAMu to w zasadzie te same urządzenia. Aparat to samo, 13MP tu i tu. Xperia V obsługuje też bodajże LTE, a Xperia V nie (ale tego na 100% nie wiem, więc musi ktoś potwierdzić). Minusem Xperii V w stosunku do Xperii T jest fakt, że V ma 8GB pamięci a T ma jej dwa razy więcej.

Co innego? Może LG Nexus 4 - wielka moc, aparat przeciętny no i zawsze świeżutkie aktualizacje od Google, a to wielki atut bo na bieżąco dostajesz nowego Androida.
Ykk

przez damian513 » 18 wrz 2013 18:34

Dzięki. A Jak Xperia ma 8gb to aplikacje instalują się tylko na tej pamięci czy jest opcja żeby na karcie pamięci ?
damian513

przez SmartFan » 18 wrz 2013 20:15

Z tego co wiem nie we wszystkich smartfonach można przenosić appki na karty SD. Sprawdziłem jednak na forum XDA co tam piszą i wychodzi na to, że appek nie można instalować na karcie SD. Bierz więc inną Xperię jak chcesz, np. SP albo T - mają więcej pamięci. Z drugiej strony trochę szkoda tej V-ki.
Zaawansowany

przez Sponsor21 » 05 sty 2014 18:48

Witam wszystkich! Też mam problem z tym jaką Xperie wybrać. Mam kilka typów, które może pomogą wam też wybrać: Xperia V, SP, Z to moi faworyci. Ale znalazłem jescze Xperie C, która moim zdaniem podobna jest nieco do Xperi SP tylko nie posiada na dole tej diody. Ewentualnie jeżeli nie będzie możliwości zakupu tych modeli to w konieczności pokusiłbym sie o Xperie L.
Sponsor21

przez Karl » 05 sty 2014 20:38

Witaj,

z tych co wybrałeś to oczywiście Xperia Z, bo reszta to do niej nie dorasta nawet. Pytanie tylko, do czego potrzebujesz smartfona?
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!