samsung galaxy s III mini czy sony xperia l?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

samsung galaxy s III mini czy sony xperia l?

przez bones326 » 17 wrz 2013 20:56

Hej!
Waham się pomiędzy tymi dwoma telefonami i nie wiem, co wybrać. Zależy mi, żeby się za bardzo nie zacinał, ale szaleć też chyba za bardzo nie będę - głównie będę chyba siedzieć na fejsie i zwykłych stronach, raczej mało filmików i gier. Grać zamierzam tylko w pou :) No i chce, żeby aparat był przyzwoity, ale te 5 mpix w s III mini mi chyba powinno wystarczyć, bo chce robić tylko zdjęcia podręcznika od matmy w szkole, żeby go do domu codziennie nie targać, a jak teraz mam w swoim 2 mpix to jest strasznie nieostro. No i liczy się dla mnie też bateria, żeby przy takim średnim użytkowaniu chociaż dobę wytrzymała :)

Z góry dzięki za każdą pomoc :D
bones326

Re: samsung galaxy s III mini czy sony xperia l?

przez Vini » 18 wrz 2013 09:29

Witaj,

to bardzo zbliżone modele, jednak według mnie Xperia L wygrywa, dlaczego? Ma większy o 0.3" ekran i ciut lepszą rozdzielczość. Ma lepszy 8MP aparat, trochę większą baterię a i chip graficzny też zdaje się lepszy. Ja bym brał Sony Xperię L.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!