Galaxy S III czy Galaxy S II?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Galaxy S III czy Galaxy S II?

przez Marlon » 30 lis 2011 14:18

Temat jest może nieco mylący, bo przecież S III nie ma jeszcze na rynku - ba, smartfon nie został nawet zapowiedziany. Moje pytanie odnosi się raczej do czegoś innego. Planuję zakup smartfona, i zastanawiam się, czy kupić teraz Samsunga Galaxy S II, czy lepiej poczekać na Samsunga Galaxy S III - bardzo proszę o rozjaśnienie mojego problemu :(
Marlon

Re: Galaxy S III czy Galaxy S II?

przez Pantsless » 30 lis 2011 15:55

Galaxy S II to świetny smartfon, niestety nie jest już najnowszy. Jeśli dysponujesz sporą kasą - to lepiej poczekaj na premierę S III, która zapewne odbędzie się na targach MWC w Barcelonie w lutym przyszłego roku. Urządzenie powinno wejść do sklepów w podobnym czasie, co S II w tym roku. Jeśli czekać nie chcesz, lub zależy Ci bardzo na kasie - bierz Galaxy S II już teraz ;)
Zaawansowany

Re: Galaxy S III czy Galaxy S II?

przez Gałgan » 21 sty 2012 18:05

S III miejmy nadzieję będzie zaprezentowany za nieco ponad miesiąc - jestem piekielnie ciekaw, co Samsung zaprezentuje. S III powinien okazać się hitem, jak poprzednie Galaxy - jak nie będzie kosztować więcej, niż 2300zł - to go kupuję :)
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!