Discovery i Hummer

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Discovery i Hummer

przez Krzychu » 27 wrz 2015 14:02

Dodam jeszcze, ze apart jak na podobno 8Mb to szalu nie robi i wkurza mnie tak jakby na stale wlaczony zoom. Apart wyraznie przybliza obraz. Mozna zwiekszyc zoom, ale zmniejszyc tylko da sie do 1x, co w tym przyladku to juz wyrazne przyblizenie. Trzeba sie oddalic z aparatem, chca zrobic zdjecie jakiegos detalu. Przejzalem wszystkie funkcje i nie potrafie tego zmienic.
Uzywam telefon ponad rok i ani razu sie nie zawiesil, choc kilka razy sam sie zresetowal.
Bateria przy bardzo intensywnym uzywaniu, w tym gry, wytrzyma 1 dzien, srednio do 3 dni, a gdy na wakacjach telefon lezal i tylko zagladalem na niego raz do trzech razy dziennie, tylko po to aby sprawdzic, czy czasem ktos nie dzwonil, podlaczylem go na moze 30 min do wifi i wyslalem pare mejli, to przy takim uzytkowaniu po 12 dniach bateria miala jeszcze 36% mocy:-).
Krzychu

Re: Discovery i Hummer

przez Dorek » 13 maja 2016 05:52

Sam obecnie mam taki wzmocniony smartfon. Pracuję na budowie tak wieć jest to dla mnie najwygodnejsze.... Nie wyobrażam sobie pracować ze zwykłym telefonem bo byłby w bardzo złym stanie.
Mam Samsung Galaxy X cover. Jest to tradycyjny android. Tyle,że w mocniejszej obudowie. Obecnie jest w dość dobrej cenie w rtv Euro agd. Kupicie za niecałe 8 stówek:
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe,h1.bhtml?link=wybierz

Zobaczcie sobie sami .
Dorek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona