Discovery i Hummer

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Discovery i Hummer

przez Ykk » 08 maja 2014 21:40

cmd napisał(a):witam. używa ktoś może tel SNOPOW M8. rozważam zakup ale inf. jest stosunkowo nieiwele.

Chyba ciężko będzie znaleźć takie osoby, bo to mało znany sprzęt. W sieci jest jednak kilka wideo-recek:

Ykk

przez rugged m8 » 16 maja 2014 20:18

Posiadam już smartfona m8, a konkretnie rugged phone m8. M8 posiada kilka wad takie jak, słabo spasowana obudowa. Widoczne są szczeliny między przednią częścią a środkową , w które dostaje się piasek. bateria wytrzymuje max 40h i to bez grania czy przeglądania stron, po prostu kilka rozmów, smsów i bateria rozładowana. Kompas to ściągnięta aplikacja i po przywróceniu ustawień fabrycznych znika bez śladu. Jeden ze sklepów dla wymagających ;) wypisuje, że m8 posiada barometr oraz tremometr co jest kompletną bzdurą i też może być niemiłą niespodzianką dla kupującego. Mimo tych minusów m8 naprawdę wydaje się być pancernym smartfonem. Zaliczył już konkretną glebę na ekran i żadnych zarysowań, pływał sobie w wannie ok 5min i wszystko ok. Pozdrawiam.
rugged m8

przez kris » 21 maja 2014 21:44

Wszystko ok tylko ruskie testuja chyba ruski smartfon TEXET a nie chinole
kris

przez mdance » 14 cze 2014 08:30

Hummer ma Polski.
Mam dwójkę dzieci, pod wzgledem wytrzymałosci nie do przebicie. Nie raz zderzyl się z chodnikiem z dużą siła i ani zarysowania. Jest nie do zdarcia. Testuje trzeci miesiąc, a tylko folie czesto wymieniam. Nie raz zalany mlekiem czy woda-zyje nadal. Polecam
mdance

przez mareczek » 16 cze 2014 11:21

jest tez taki tel ja doogee Titans DG150, to taki pdrasowany discovery V5, lepsze osiągi, GPS działa a kosztuje niecałe 300zł.

mareczek

przez basza » 08 lip 2014 01:56

Witam może jeszcze ktoś odswiezy forumowicze którzy kupili hummer h5 możecie opisać jak wam się sprawuje ten smart on czy nie byli problem un z rootem czy język polski jest w calosci czy aparat to w końcu 5 czy 8 MP i jakie robi zdjęcia i czy w ogóle oplaca a się wydać 550 zl
basza

przez xbm » 11 lip 2014 21:12

nie warto
xbm

discovery v 5

przez nicki2222 » 22 lip 2014 16:51

Hej, pilnie poszukuję innej baterii do discovery v5, mam ten telefon od tygodnia i mam ochotę bo w.... przez okno! Kiedy włączyłam wifi, czy w ogóle połączyłam się z internetem, bateria wytrzymała godzinę, podczas rozmowy to samo, na czuwaniu aż 1 dzień, ba! nawet niecały dzień! Sprowadziłam go, zachęcona opiniami, szkoda tylko, że teraz nigdzie nie mogę znaleźć zamiennika baterii, żeby móc z tego telefonu w ogóle korzystać! POMOCY!!!!!!!
nicki2222

przez Hans » 22 lip 2014 21:45

Innej baterii, znaczy nowej? Na allegro jest trochę, wpisz tam bateria discovery v5.
Hans

przez paul » 03 sie 2014 15:16

Widze ze sporo tu posiadaczy hummerów h1 wiec pomóżcie koledzy bo mam problem.
Kupiłem h1+ z polskim menu ale chcąc skasować zawartość kontaktów i galerii poprzedniego właściciela wbiłem powrót do ustawień fabycznych-no i lipa, wszystko w chińskich znaczkach a ja nie pamiętam jak teraz wybrać język polski. Pomóżcie proszę pomimo iż to nie ten temat. najlepiej jakiś filmik żeby było widać po kolei jakie ustawienia wybierać aby wbić polski. Z góry dzięki
paul

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona