Discovery i Hummer

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Discovery i Hummer

przez Hans » 04 sie 2014 07:49

To powinno być podobnie jak na filmie poniżej, sprawdź.

Hans

przez romek45 » 08 sie 2014 21:37

wodnypl@interia.pl napisał(a):Mam hummer h1 wszystko ładnie pięknie twardziel jest, ale nie działa mi internet z sieci (tylko wifi) i nie działa mi gps. Miał ktoś podobny problem jak to naprawić prosze odpisać na meila

w moim hamer h1+ nie działał gps i trzeba było wgrać nowe oprogramowanie
romek45

przez Mati » 23 sie 2014 09:57

Wadi napisał(a):Z tego co widzę vitia to pośrednik od którego kupiłeś Hummera nie dysponuje zbyt entuzjastycznie wyglądającymi komentarzami. Tylko nie to mnie martwi najgorzej - zastanawia mnie wypowiedź Martina z 30 marca odnośnie cen na aliexpress a allegro:

Martin napisał(a):" Dual Sim (dwa numery i np. z jednej dzwonienie a z drugiej internet) = Super i OK " - mówisz o AERO? obsługuje to?

A przednia kamerka pewnie pomocna przy aplikacjach (komunikatory itp.), jeśli mają obsługę.. tak przynajmniej wnioskuję.
Mam identyczne info na tę porę co Ty i też się do tego modelu przymierzam, nie wiem tylko gdzie tu zarobek "allegro-pośredników", bo przeglądając powierzchownie aliexpress ceny są podobne..

Zauważcie, że Martin poruszył bardzo dobrą kwestię na którą nikt nie zwrócił uwagi - mianowicie na różnicę ceny na aliexpress a allegro od pośredników - różnica wynosi śmieszne 20 -30 zł albo w ogóle jej nie ma i ceny są identyczne po przeliczeniu. posłużę się zacytowanym fragmentem słów Martina: "nie wiem tylko gdzie tu zarobek "allegro-pośredników", bo przeglądając powierzchownie aliexpress ceny są podobne" - no właśnie Panowie - gdzie tu sens?? - nie wydaję się wam to ciut podejrzane?? że "Pośrednicy", którzy zawsze "doją" konkretną kasę na kliencie w tym przypadku mają śmieszny zysk?? . Nie chcę tu niczego sugerować, ale vitia kupił swojego Hummera właśnie od takiego pośrednika właśnie w takiej cenie.

Kupiłeś może ten telefon?Jeżeli tak to ile kosztował i jak się sprawuje?
Mati

przez wojtas » 26 sie 2014 11:41

Mam hummera h5, nie działa mi na nim aero2. Głośnik i słuchawki do bani. Na aparacie jest napisane, że ma 8 mpix, naprawdę ma 5, a zdjęcia wychodzą gorzej jakby miał 3. Miał test pod wodą i przeżył. Jak nie ma wgranego polskiego menu to żadne programy typu morelocale nie pomogą. Trzeba uważać na słuchawki, bo inne jak oryginalne nie chcą do niego wejść - jest potrzebna długa wtyczka. Ogólnie chyba mogę polecić. Pozdrawiam
wojtas

przez michał » 28 sie 2014 11:42

witam, chcę kupić hummera h5. Proszę posiadaczy o info czy telefon się sprawdza i czy warto wydać na niego pieniądze. A i czy nie są awaryjne. Proszę o szybką odp
michał

przez michał » 28 sie 2014 11:44

Kupować na allegro czy z jakiegos innego sklepu??
michał

przez Jinx » 28 sie 2014 15:12

Jak już to z allegro, bo tam masz chociaż jakąś pewność, że Ci go przyślą.
Jinx

przez quantiz » 28 sie 2014 20:48

Witam. Przymierzam się do kupna Hummera H1+. w jednym z opisów znalazłem informację że telefon ten obsługuję AREO 2. Czy to prawda?
Może to równoważyć brak 3G.
quantiz

przez tuptus » 30 sie 2014 10:06

Witam!
Panowie, mam hummera h1+ od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem go bezpośrednio z Chin. Spadł mi wiele razy i faktycznie robią się wgnioty na plastikowej obudowie ale jest ona dość elastyczna więc dobrze amortyzuje wstrząsy. Na ekran naklejam folie ochronne więc jak na razie jest ok. Teraz to co najważniejsze dla Was
- bateria trzyma tydzień przy normalnym użytkowaniu przy załączonym Yanosiku(GPS i obsługa danych) przejechałem ostatnio z Jeleniej Góry do Gdańska i po wyłączeniu aplikacji działał jeszcze trzy dni
- ekran jest dość czytelny ale według mnie to nie jest Gorilla Glas tylko zwykły poliwęglan ponieważ przy mocnym wciśnięciu się ugina. Fabrycznie ma naklejoną folię ochronną tak spasowaną, że zauważyłem ją dopiero po kilku miesiącach
- nie ma 3g i nie działa Aero, bez problemu łączy się z netem przy niższych prędkościach
- WiFi działa ale samo się załącza. Na ruskich forach czytałem, że ten typ tak ma i nawet zrobili specjalną apkę aby to przyblokować. Faktycznie apka działa ale nie polecam ponieważ po jej załączeniu procek pracuje w 100% i bateria pada po dwóch dniach
- jest całkowicie wodoszczelny, testowane wielokrotnie
- latarka jest słaba, świeci ale mogli się lepiej postarać
- aparat jest do bani totalnie, nie liczcie na zdjęcia przyzwoitej jakości
- język polski miałem wgrany oryginalnie ale nie wszystko jest przetłumaczone
- zrootować się dało, program znalazłem na ruskim forum
Pozdrawiam
tuptus

przez tomo » 03 wrz 2014 18:15

@tuptus - probowales wgrywac na Hummer h1+ innego rom'a ?
Jezeli tak to skad?

Pozdrawiam
t.,
tomo

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona