Discovery i Hummer

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

wadi

przez vitia » 04 kwi 2014 11:32

Popłynąłem na tych telefonach , już w życiu Chińskiego nic nie kupie, Bedze chciał ostrzec innych przed zakupem tych telefonów niech dobrze przemyślą, Gdzie tylko znajdę filmik reklamujący wytrzymałość tego modelu to w języku angielskim ,niemieckim, rosyjskim, polskim zamieszczę informację o tym co mnie spotkało, nakręcę filmik z opisem na you Tubie a na innych portalach społecznościowych założę profil "papierowy smartfon Hummer h1."Może ktoś szukając informacji o tym modelu zastanowi się zanim kupi,
vitia

Re: Discovery i Hummer

przez Jimmy » 04 kwi 2014 11:41

Czyli jednak wychodzi na to, że nie ma co tego kupować i lepiej zapomnieć o tej specyfikacji i kupić np. Samsunga Galaxy Xcover 2 S7710 albo od biedy Galaxy Xcover S5690.
Jimmy

przez vitia » 04 kwi 2014 11:48

najgorsze w tym wszystkim jest to że nie ma możliwości ustalenia adresu producenta tego telefonu , instrukcja w języku tylko chińskim na pudelku,nie ma śladu adresu, na telefonie oprócz nr telefonu imeli, zero informacji o producencie. pośrednik podał tylko adres do sprzedającego w Chinach .W internecie nie znalazłem nikogo kto by się przyznawał do produkcji tego modelu.Skargi uwagi do pana Boga,Dla nich ważne skasować kasę a gwarancja wyślij do Chin .Może telefon wróci albo i nie, .Dobrze że straciłem tylko 750zł .
vitia

przez vitia » 04 kwi 2014 12:10

Jimmy, ja napisałem to co mnie spotkało z hummerem h1 w dodatku kupiłem dwie sztuki, naprawdę przed zakupem sprawdziłem wszystko w internecie i byłem przekonany o solidności tego modelu, Nie wsadzałem do wody, nie rzucałem nie kopałem porostu upadł, w drugim pojawiła się plamka coś w rodzaju przebarwienia , tęczy, zdjęcia wychodzą tragiczne, jedynie po miesiącu mogę napisać że elektronika działa poprawnie, Aplikacje ,gps , internet działają dobrze, obudowa tez mnie rozczarowała zwykły stolarz zrobił by lepszą , ale co wymagać od tak niskiej ceny.Zrobisz jak będziesz uważał,Może inni co kupili ten model będą chwalić, (ale weź pod uwagę że i sprzedawcy pośrednicy handlujący tym modelem napiszą że jest super) Moja opinia nie jest opinią konkurencji , jedynie zwykłego użytkownika.Co do modelu o którym piszesz nie powiem nic ponieważ nie znam i nie miałem z nim do czynienia.Moja rada kupić taki model żeby były osiągalne części zamienne w Polsce(do hummera nie ma narazi , sprawdziłem żadna hurtownia nie dysponuje częściami. może kiedyś,) Naprawy gwarancyjne na terenie kraju,Ale jak się zabezpieczyć przed podróbkami tego nie wiem.
vitia

przez vitia » 04 kwi 2014 12:13

http://allegro.pl/smartfon-hummer-h1-pa ... 56763.html
do pośrednika nie mam uwag wszystko zgodnie z zamieszczoną informacją aukcji
vitia

przez Wadi » 05 kwi 2014 12:56

Z tego co widzę vitia to pośrednik od którego kupiłeś Hummera nie dysponuje zbyt entuzjastycznie wyglądającymi komentarzami. Tylko nie to mnie martwi najgorzej - zastanawia mnie wypowiedź Martina z 30 marca odnośnie cen na aliexpress a allegro:

Martin napisał(a):" Dual Sim (dwa numery i np. z jednej dzwonienie a z drugiej internet) = Super i OK " - mówisz o AERO? obsługuje to?

A przednia kamerka pewnie pomocna przy aplikacjach (komunikatory itp.), jeśli mają obsługę.. tak przynajmniej wnioskuję.
Mam identyczne info na tę porę co Ty i też się do tego modelu przymierzam, nie wiem tylko gdzie tu zarobek "allegro-pośredników", bo przeglądając powierzchownie aliexpress ceny są podobne..

Zauważcie, że Martin poruszył bardzo dobrą kwestię na którą nikt nie zwrócił uwagi - mianowicie na różnicę ceny na aliexpress a allegro od pośredników - różnica wynosi śmieszne 20 -30 zł albo w ogóle jej nie ma i ceny są identyczne po przeliczeniu. posłużę się zacytowanym fragmentem słów Martina: "nie wiem tylko gdzie tu zarobek "allegro-pośredników", bo przeglądając powierzchownie aliexpress ceny są podobne" - no właśnie Panowie - gdzie tu sens?? - nie wydaję się wam to ciut podejrzane?? że "Pośrednicy", którzy zawsze "doją" konkretną kasę na kliencie w tym przypadku mają śmieszny zysk?? . Nie chcę tu niczego sugerować, ale vitia kupił swojego Hummera właśnie od takiego pośrednika właśnie w takiej cenie.
Wadi

przez piotr73 » 07 kwi 2014 09:47

ten telefon robi w chinach wiele fabryk i w uproszczeniu jaka cena taka jakość.
Chińczycy robia podróbki podróbek. Kupiłem taki telefon na aliexpress dla szwagra budowlańca, rzucił nim z całej siły o ściane telefon się wyłączył, ale po załączeniu działał dalej, a w ścianie dziura pozostała. poczytajcie sobie na forum o chińskich telefonach jak to chińczyki robia jeden telefon w wielu fabrykach i garażach.
piotr73

przez vitia » 14 kwi 2014 10:44

Poczytałem i pooglądałem np. to
https://www.youtube.com/watch?v=EZ89drpF_EU
opinia i przeżycia co nie których takie same co moje. Dla tego zalecam ostrożność przy zakupie tego telefonu .
vitia

przez pawel » 14 kwi 2014 12:06

Coś nie wierze w rzucaniu nowym telefonem o ścianę , może jakiś nie zmontowany filmik.Dzikie Vitia miałem kupować dla moich kierowców ale po tym co Ciebie spotkało nie chce ryzykować .Nie wiadomo co oryginał a co podrubryka. Pozdrawiam
pawel

przez cmd » 08 maja 2014 21:35

witam. używa ktoś może tel SNOPOW M8. rozważam zakup ale inf. jest stosunkowo nieiwele.
cmd

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona