Co wybrac? htc one s czy samsung galaxy s2 plus?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Co wybrac? htc one s czy samsung galaxy s2 plus?

przez Mariusz P » 26 wrz 2013 11:05

Witam wszystkich serdecznie,mam problem,nie wiem na ktory model sie zdecydowac,obydwa wygladaja swietnie,tylko jak zaczalem czytac po tych forach to htc one s jest jak by bardziej awaryjny,ze niby wyswietlacze pekaja ze sie zawieszaja bez powodu,a o samsungu galaxy s2 plus nic takiego nie pisza poza tym ze czasami go spowalnia i zamula na chwilke,co byscie mi doradzili? ktorego wybrac?
Mariusz P

Re: Co wybrac? htc one s czy samsung galaxy s2 plus?

przez Vini » 26 wrz 2013 12:24

Mariuszu, następnym razem postaraj się zakładać nowy temat a nie pisać w innym, który był o czymś zupełnie innym :)

Co do Twojego pytania, to nie słyszałem o wadach One S, o których piszesz. Powiedz lepiej, do czego będzie smartfona używać to pomożemy Ci dokonać wyboru między One S a Galaxy S II Plus.
Ekspert

przez Mariusz P » 26 wrz 2013 22:43

Witajcie serdeczni przyjaciele,a wiec glownie to ja robie dziecku zdjecia i nagrywam filmiki co by miala co ogladac jak juz bedzie duza dziewczynka :)
Czasami lubie radia tez posluchac na sluchawkach w pracy,obecnym moim tel jest sony xperia ray z jedno rdzeniowym procesorem scorpion 1GHZ,i jestem bardzo z niego zadowolonym,czasami ludziom tak nie wiele potrzeba do szczesia i ja chyba jestem taka osoba,nie wymagam hyba tak duzo,prawda? :P
Z gory przepraszam za bledy,pierwszy raz pisze na forum.
Pozdrawiam. Mariusz P
Mariusz P

przez Karl » 26 wrz 2013 23:04

Witaj,

Ja bym raczej skłaniał się ku One S, ale jeśli masz obawy to bierz Galaxy S II +, bo to też świetny smartfon (chociaż o dziwo gorszy niż zwykły Galaxy S II). Obydwa smartfony mają takie same kamerki i nagrywają filmy Full HD, więc będziesz z nich tak samo zadowolony. One S ma trochę fajniejszy ekran o większej rozdzielczości, więc to przemawia na jego korzyść. Pamięci wewnętrznej też ma więcej (16 GB a nie 8 GB jak w Samsungu), co również jest na wielki plus. Ogólnie którykolwiek smartfon wybierzesz, będziesz równie zadowolony. Na obydwu muza będzie tak samo dobrze grać :)
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!