Xperia E vs Trend vs L5

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Xperia E vs Trend vs L5

przez klanik » 04 paź 2013 21:56

Który telefon wybrać, mam te 3 do wyboru. Nie patrze jakoś na poszczególny detal.
Nowy

Re: Xperia E vs Trend vs L5

przez Pyrto » 05 paź 2013 17:18

To w zasadzie identyczne smartfony, z tą różnicą, że L5 ma większy 4" ekran (w porównaniu do 3.5" Xperii E) i lepszy aparat (5MP zamiast 3.15MP). Z drugiej strony Xperia E dostała JElly Bean a L5 chyba nie. Pamiętaj też, że ekrany w tych smartfonach mają taką samą rozdzielczość, więc na Xperii E obraz będzie ładniejszy ze względu na mniejszą ziarnistość.
Zaawansowany

przez klanik » 05 paź 2013 21:19

z tego co czytałem obraz bedzie najładniejszy w trendzie ponieważ ma większą gęstość piskeli i więcej kolorów.
Nowy

przez Erekin » 06 paź 2013 08:10

NIE BIERZ L5 ! ja ją mam od prawie roku I żałuje ze nie wziełem np.Sony x...E Jezeli wgrasz w l5 powyej 5-7 gier juz ci wariuje jezeli bedziesz miał zapełnioną pamięć wewnętrzną Juz nie mozesz normalnie funkcjonować z tel. A i nie może na nim przenosić aplikacji na karte sd bo telefon Nie posiada takiej opcji Na karcie mozesz miec muzyke którą wgrasz przez kompa a i ja jeszcze miałem z nim taki problem ze orginalny kabel mi nie chciał działąć więc wziełem od mojego wczesniejszego smartfona ZTE Blade II Odradzam .
Erekin

przez Pyrtolotolo » 06 paź 2013 14:30

To prawda, na Trend obraz będzie najfajniejszy - ja bym z tej trójki brał właśnie Trend. W Trend masz 233ppi a w Xperii E tylko 165ppi - ogromna różnica w zagęszczeniu pikseli.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!