Galaxy Trend vs LG Swift L5 II vs Alcatel one touch Star

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Galaxy Trend vs LG Swift L5 II vs Alcatel one touch Star

przez hydralis » 07 paź 2013 06:14

Witam

Mam dylemat w sprawie zakupu telefonu dla córki . Zakup będzie w Play w abonamencie 49.9, max koszt fona to 150 zł. W tej cenie są 3 telefony warte uwagi i teraz proszę o Waszą pomoc, który z tym telefonów wybrać.

1. Samsung Galaxy Trend
2. LG Swift L5 II
3. Alcatel one touch Star

Za wszelkie porady, sugestie serdecznie dziękuję.
Nowy

Re: Galaxy Trend vs LG Swift L5 II vs Alcatel one touch Star

przez Pantsless » 07 paź 2013 07:52

Witaj,

z tego co podałeś najfajniejszy wydaje się LG Swift L5 II, bo ma 4" ekran IPS (o klasę lepsza technologia niż ta w Galaxy Trend), dość wydajny procesor (Trend mocno pod tym względem odstaje), nowy system Android Jelly Bean oraz przyzwoity aparat.

Trend już na starcie możesz odrzucić, bo do pozostałej dwójki mocno traci.

Alcatel jest ciekawą propozycją, głównie ze względu na piękny ekran AMOLED, jednak moim zdaniem lepiej zainwestować w LG - bo ma lepsze wsparcie, jest ciut wydajniejszy no i to w końcu LG a nie Alcatel.
Zaawansowany

Re: Galaxy Trend vs LG Swift L5 II vs Alcatel one touch Star

przez lginka » 21 paź 2013 12:03

Ja właśnie będę brała LG Swift L5 II, także jestem za nim. Czytając różne recenzje w internecie stwierdzam, że jest lepszy od tych dwóch pozostałych.
lginka

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!