Jaki smartfon do 500-550 zł?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartfon do 500-550 zł?

przez rafuu » 09 paź 2013 18:34

witam
Szukam wydajnego smartfona z wyświetlaczem przynajmniej 3.7 cala bd go urzywał do muzyki gier i sms-wó przynajmniej 700 mb ram i wydajny procesor.Myślałem nad takimi markami ;
1.lenovo a820
2.Htc sensatation ale nie wiem czy to podróbka bo mówki chodzą po 1000zł + a widziałem na alegro po 400 zł pisałem do sprzedawcy tetefonu czy to jest podrubka czy oryginalny telefon producenta tajwańskiego i narazie nie odpisał
3.HTC Desire X
4.Htc desire hd

NA kupno telefonu przeznaczam 500 -550 zł
rafuu

Re: Jaki smartfon do 500-550 zł?

przez Vini » 09 paź 2013 19:06

Witaj,

Ten Lenovo A820 o którym piszesz jest świetny, ale pamiętaj, że żadnej gwarancji na niego nie dostaniesz bo one są sprowadzane indywidualnie z Chin, bezpośrednio przez sprzedawców. A820 spełniłby wszystkie Twoje potrzeby. Tu masz teścik tego cudka:

HTC Sensation są faktycznie niedrogie, był nawet o tym wątek u nas na forum, ale można trafić na podróbę i wtopić kasę. Jak chciałbyś coś takiego kupić to tylko z pewnego źródła.

Desire X do muzy nada się świetnie, do grania już raczej nie bo ma słaby procek Cortex-A5.

Desire HD odpuść sobie bo to stare pudło, bez żadnego wsparcia producenta (premierę miał w 2010 roku :shock: ).

Możesz jeszcze się porozglądać za Galaxy Ace 2, bo to całkiem solidna maszynka w tej cenie.

Są też świetne smartfony z Windows Phone 8, poczytasz o nich tu: viewtopic.php?f=50&t=913
Specjalista

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!