Sony Xperia M, Xperia L , LG Swift F5

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Sony Xperia M, Xperia L , LG Swift F5

przez Ykk » 11 paź 2013 21:15

Na przenoszenie appek na SD nie licz, bo np. w takim LG L9 taka funkcja była, ale producent z kolejną aktualizacją ją ubił i nic nie zostało po przenoszeniu na SD. Kartę pamięci obstawiaj tylko jako magazyn filmów i muzy, a pamięć wewnętrzną jako miejsce na appki. 16GB wiadomo, że jest lepsze niż 8GB, pytanie tylko, czy Ci tyle potrzeba?
Ykk

przez Maciek » 11 paź 2013 21:23

Myślę, że 4GB (pewnie z 2GB dla użytkowanika) powinno starczyć, tak samo z aparatem, nie wiem czy go użyje. Więc myślę, że M-ka będzie dobra, dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam :)
Maciek

przez Markos » 13 paź 2013 10:18

Bardzo dobry temat:D
Mnie interesujom Xperia M i L i ktory bedzie lepszy do muzyki,filmow a szczegulnie gier?
Markos

przez Ykk » 13 paź 2013 11:10

Xperia L będzie według mnie lepsza do gier i filmów, bo ba większy ekran na którym lepiej się gra i ogląda wideo. Co do wydajności, sprzęty są praktycznie takie same - muzycznie również.
Ykk

przez Markos » 13 paź 2013 11:38

Skoro wydajnościowo są takie same,to Xperia M będzie bardziej korzystna bo tańsza,prawda?
Markos

przez Ykk » 13 paź 2013 11:50

Jeśli patrzeć na to pod względem finansowym - to jak najbardziej :)
Ykk

przez Markos » 13 paź 2013 12:40

A jeszcze chce zapytac o aparaty,bo M 5mega ''zwykly'' a L 8mega z jakoms technologia, to duza roznica miedzy nimi?
Markos

Google Ads

przez Markos » 13 paź 2013 14:18

a i jeszcze,bo mialem xPERIA tIPO BRATA, i tam ze sklepu gre chcial pobrac,to bolo cos ... Nw co,ale to tak jakby podczas pobierania,da sie wybrac,gdzie ma zapisac,dobrze rozumiem? Czyli pobrac na Karte SD odrazu mozna,nie martwiac sie o pamiec wewnetrzna?
Markos

przez Ykk » 13 paź 2013 15:06

Tu masz porównanie aparatów Xperii L i M: http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... hone3=5364 ogólnie według mnie L robi lepsze foty.

Co do pamięci i zapisywania aplikacji na karcie microSD, to z tego co wiem nie da się tego zrobić - appki można instalować tylko w pamięci smartfona.
Ykk

przez Monika » 25 lis 2013 10:40

Ja zastanawiam się pomiędzy LG swift F5 i L9. Co wybrać?
Monika

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona