Sony Xperia M, L czy Samsung Galaxy Core?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Sony Xperia M, L czy Samsung Galaxy Core?

przez JednoSekundowiec » 18 paź 2013 05:24

siemanko:D

Wiem,byl temat,ale ja bym chcial konkretnie, ktory telefon? Chce kupic w PLAY, M-550zl L-720, czy M brac,czy warto doplacic do L-ki?

Pozdro ludzie:D
JednoSekundowiec

Re: Xperia M i L

przez Ykk » 18 paź 2013 06:59

Hej,

a do czego chcesz swój smartfon wykorzystywać: gry, zdjęcia, poczta, net... ? To ważne bo będzie można stwierdzić, czy warto dopłacić, czy też nie.
Ykk

przez JednoSekundowiec » 18 paź 2013 16:41

GG,FB, net,muzyka. Gry czasem, ale to tez jakies typu angry birds czy cos,ale tez bym chcial Np zobaczyc jak sie gra w Blitz Brigade ktora 1,4GB zajmuje. To jedna taka gra, a reszta to juz tam male cos. Chcialbym tez Dungeon Huntera ,tez okolo 1GB ,zobaczyc bo darmowe xd karte pamieci mam,wiec muzyka bedzie na karcie xd
JednoSekundowiec

przez Ykk » 18 paź 2013 19:21

W takim razie kupując Sony Xperia M musisz pamiętać, że w pamięci wewnętrznej w zasadzie da się zainstalować tylko jedną, większą grę. Np. taki Real Racing 3 zawala całą pamięć i nic tam nie wrzucisz. Jak zainstalujesz kilka programów to zapomnij o takich większych grach. Ja tam bym wolał dopłacić do Xperii L chyba, bo to w zasadzie lepszy wariant M.
Ykk

przez JednoSekundowiec » 19 paź 2013 10:52

A np Galaxy Core? ma 8GB (tylko szkoda ze adreno 203 podobno),co myslisice? lub LG Swift F5? tez ma 8GB i adnreno 225? Core 590zl a F5 680zl?
JednoSekundowiec

przez Marvi » 19 paź 2013 13:00

Galaxy Core ze wszystkich które podałeś jest najgorszy. Ująłbym to tak: Galaxy Core < Xperia M < Swift F5 < Xperia L. Nad dwoma ostatnimi można się trochę zastanawiać, bo F5 ma większą baterię, ale za to L ma lepszy aparat.
Marvi

przez JednoSekundowiec » 19 paź 2013 13:47

Aparat jak aparat,watpie zebym skorzystal, bateria lepiej brzmi :p i ma lepszy ekran i tanszy.. Adreno 225 = 305 chyba,lub MINImun slabszy,ale wiekszosc gier pojdzie (np blitz brigade lub Shadowgun dead zone, bo darmowe;p) to pomysle o Xperii L lub Swift F5 :)
Ktory bylby fajnieszy? Slyszalem ze LG sa takie sobie;/
JednoSekundowiec

przez Karl » 19 paź 2013 15:27

Najlepiej iść do jakiegoś salonu i pomacać Xperię L i F5, wtedy będziesz miał najlepszy ogląd sytuacji. Co do negatywnych głosów, to na soniaczowe Xperie też cała masa osób klnie, więc różnie z tym bywa.
Karl

przez JednoSekundowiec » 19 paź 2013 18:02

w salonie,to jakies podroby daja, zabawki,wiec pomacac nie pomacam... Xperia fajnie wyglada,ale F5 tez spoko jest,i ma fajny ekran. F5 tanszy. Wiec nie wiem. Licze na wasza pomoc.
JednoSekundowiec

przez Vini » 19 paź 2013 20:45

Analogiczny temat już był poruszany, poczytaj może coś Ci wskaże: viewtopic.php?f=50&t=918
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona