Jaki telefon do 250-300zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki telefon do 250-300zł

przez damian513 » 19 paź 2013 19:39

Witam. Planuje zakupić mamie telefon do 250-300zł i mam pytanie jaki telefon z androidem najlepiej wziąć. Nie znam się na tych słabszych modelach jaki jest wart uwagi. Może to być używany, a nowego to raczej nic specjalnego niedostane. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Na razie mam na oku Samsung Galaxy Ace lub Sony Xperia Tipo czy są jakieś lepsze na które warto zwrócić uwagę?
damian513

Re: Jaki telefon do 250-300zł

przez Vini » 19 paź 2013 20:48

Witaj,

ja na Twoim miejscu kupiłbym mamie LG L3 II. Smartfon w miarę nowy, z nowym Androidem, ekranem IPS itp. To oczywiście budżetówka ale jedna z lepszych na rynku. Smartfon zbiera świetne oceny i w okolicach 300 zeta kupisz nawet nówkę.

Ekspert

przez damian513 » 19 paź 2013 22:28

Dzięki faktycznie ten telefon był by lepszy :) A gdyby jeszcze patrzeć na Xperia E to jaki lepszy Xperia czy LG?
damian513

przez Ykk » 19 paź 2013 23:36

Xperia E i LG L3 II są praktycznie identyczne, mają takie same chipy, ilość pamięci, baterie, aparaty itp. Główną różnicą jest ekran, bo w Xperii E masz TFT wielkości 3.5" i rozdzielczości 320 x 480 pikseli, natomiast w L3 II jest IPS LCD o wielkości 3.2" i rozdzielczości 240 x 320. Pod tym względem Xperia E wypada lepiej, bo na lepszej rozdziałce zawsze fajniej wszystko wygląda. No ale w LG masz ekran IPS, który lepiej sprawuje się na świetle dziennym (ma większą czytelność bo tak nie blaknie), no i kąty widzenia też fajniejsze.
Ykk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!