Apple iPad 2 czy Asus Transformer Prime?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Apple iPad 2 czy Asus Transformer Prime?

przez Fredas » 03 gru 2011 14:23

Witam wszystkich,
chcę w najbliższym czasie kupić sobie tablet, ale nie wiem, który dokładnie wybrać. Poczytałem trochę na ten temat i zdecydowałem, że mój wybór ograniczy się do dwóch modeli - iPad 2 i Transformer Prime. Wiem, że oba pochodzą z zupełnie innych "stajni", dlatego proszę Was o opinię, który z tych dwóch tabletów będzie lepiej wybrać. Nie ukrywam, że Tegra 3 i odłączana klawiatura w Transformer Prime bardzo mnie kuszą :twisted:
Fredas

Re: Apple iPad 2 czy Asus Transformer Prime?

przez Pantsless » 05 gru 2011 11:24

Ciężka sprawa, iPad 2 jest dobry, sprawdzony - a jak Ci odpowiada system iOS to tym bardziej. Niestety, wadą iPad 2 (jak i wszystkich produktów Apple) jest jego cena. Asus ma być stosunkowo tani, ale nie wiem jak z jakością - poczekałbym na pierwsze testy tego urządzenia. Asus zapowiada się bardzo interesująco, czterordzeniowy, klawiaturka, duży ekran (chociaż nie wiem, w jakiej technologii). Podsumowując - poczekaj na recenzje Transformera Prime, jak będą korzystne i tablet będzie tańszy od iPad 2 - bierz Asusa.
Zaawansowany

przez Tard » 16 gru 2011 11:47

Prime robi się coraz mniej pewny, teraz krążą ploty, że pojawi się tylko wersja z samym WiFi bez 3G - to byłaby porażka :( iPad 2 to pewny produkt, jak nie masz czasu - bierz iPada 2, zawieść się nie powinieneś.
Tard

przez Ares » 09 sty 2012 23:35

A ja bym poczekał, aż pokończą się teraz te wszystkie targi (czyli do końca lutego) i zobaczył, co będzie nowego. Być może obydwa tablety, o które pytasz - już za niecałe dwa miechy bardzo stracą na atrakcyjności i zapragniesz mieć coś zupełnie innego.
Ares

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!