Smartfon do 800 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 800 zł

przez ViTTacker » 26 paź 2013 19:34

Siemka. Chcialbym kupic sobie jak najwydajnieszy smarfon w tej cenie, pogralbym sobie w wymagajace gry i przegladam rownie duzo neta. Uzywany lub Nowy... glownie z allegro kupuje. Rowniez chcialbym miec duzy wyswietlacz min. 4cale i bateria zeby byla dosc dobra. Dotad mam Galaxy Ace ale bateria trzyma mi ok 7godzin juz... a zreszta to ciagle lagi, gier fajnych tez nie ma na to cos...
ViTTacker

Re: Smartfon

przez Vini » 26 paź 2013 19:48

Tzn. w jakiej cenie?
Ekspert

Re: Smartfon

przez ViTTacker » 26 paź 2013 19:56

Oj przepraszam. Zapomnialem dodac w tytule :) cena do 800zl
ViTTacker

Re: Smartfon do 800 zł

przez Gość » 26 paź 2013 20:47

Pomoze ktos? Cena do 800zl.
Gość

przez Pyrto » 26 paź 2013 20:57

Nie gorączkuj się, daj użytkownikom forum dotrzeć do Twojego posta :)

Ostatnio popularne bardzo są smartfony Sony Xperia L i LG F5. Obydwa mają piękne, duże ekrany, nowy system operacyjny, a LG ma w dodatku sporą baterię. Spokojnie pociągną każą, nawet najbardziej wymagającą grę. Możesz też poszukać Xperii T, która też jest wydajna ale ma jeszcze fajniejszy ekran.
Zaawansowany

przez ViTTacker » 27 paź 2013 05:22

Spoko. Bo ja takze myslalem o Xperia S Galaxy S2 HTC One S co powiecie o nich?
ViTTacker

przez ViTTacker » 27 paź 2013 12:23

Jeszcze spodobal mi sie LG 4X HD co wy na to? Ktorego kupic?
ViTTacker

przez Pyrtolotolo » 27 paź 2013 18:12

LG Swift 4X HD świetny sprzęt, dobra specyfikacja, pociągnie nawet najmocniejsze gry, jedyna jego wada to trochę słaby aparat.

Z HTC One S są jakieś dziwne wersje, bo jedna ma bardzo wydajny chipset a druga nieco gorszy - trudno poznać, która to ta lepsza. Ogólnie ten smartfon bym odpuścił.

Sony Xperia S to wypas, chociaż w mojej opinii brzydki. Ma ekran HD, dobry aparat, jest w miarę wydajna a co najważniejsze, ma 32GB pamięci wewnętrznej, więc zmieści sporo gier.

Galaxy S2 to klasyk, ale chyba już trochę za stary.
Zaawansowany

przez ViTTacker » 27 paź 2013 19:12

Czyli który? Bo 4X bardzo mi się spodobał gdyż ma duży ekran podoba mi się jego nakładka. Słyszałem że ma słabo gra muzyka, czy to prawda? I czy grafika da radę? Chciałbym grać w takie gry jak GTA VC, FIFA, RF, PES, Dead Tigger, i tegi typu gry. Czy podzielają na nim bez zacięć?
ViTTacker

przez Karl » 27 paź 2013 19:41

4X HD ma chip Tegra 3, jest wydajnościowo na poziomie HTC One X i Samsunga Galaxy S III - czyli nieźle. Nie martw się o przycinanie gier, bo to nie nastąpi, sprzęt jest naprawdę wydajny. Co do audio, to masz rację - sprzęt jak na flagowe urządzenie gra kiepsko, zarówno na głośniku jak i na słuchawkach.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona