Smartfon do 800 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Smartfon do 800 zł

przez ViTTacker » 28 paź 2013 04:02

A sa inne 4rdzeniowe w tej cenie?
ViTTacker

przez SmartFan » 28 paź 2013 10:34

Jak chcesz grać to unikaj wszystkich smartfonów z 4GB pamięci wewnętrznej. Aplikacji bez kombinowania nie da się instalować na zewnętrznej karcie, a to mocno ogranicza, bo do wykorzystania zostaje jakieś 2GB, więc jedna większa gra - i już nic nie zainstalujesz. Dlatego odrzucam wszelkie Lenovo K... i Zopo, bo one mają po 4GB pamięci, więc na nich słabo pograsz.

Nie upieraj się tak na te cztery rdzenie. Dwa rdzenie Krait mogą spokojnie stawać w szranki z czterema rdzeniami Cortex-A9. Tak naprawdę dostawałeś już w tym wątku świetne propozycje - Xperię T, albo LG F5, to naprawdę doskonałe urządzenia.

Zaawansowany

przez ViTTacker » 28 paź 2013 19:49

Co do pamieci to juz dostalem nauczke :) Bo w ace mam ok 120mb dla uzytkownika... szok, zainstaluje facebooka i skypa i pelna pamiec.... Wcale nie przeszadzam z tymi 4 rdzeniami tylko ciekawosci pytam. Dzieki za odpowiedz :) a co lepiej Xperia T czy LG F5 ??? Xperia ma troszke dlugi ten pasek pod ekranem co nie ladnie wyglada jak dla mnie...
ViTTacker

przez Karl » 28 paź 2013 21:47

Xperia T ma dwa razy więcej pamięci wewnętrznej, o kilka klas lepszy aparat, ekran HD o wielkośći 4.55", wyżej taktowany procesor Krait (1.5GHz zamiast 1.2GHz), taką samą grafikę i tą samą wersję systemu operacyjnego. Według mnie wszystko przemawia mimo wszystko za Xperią T.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona