ZTE V967s

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

ZTE V967s

przez Gość » 01 lis 2013 16:47

Jedno najważniejsze pytanie - czy ten smartfon jest wart uwagi?
Jestem zapalonym, ale niezbyt majętnym graczem i przeglądając allegro natknąłem się na ów telefon marki zte. Wyczytałem że ten telefon jest dostępny w chinach, wiec jego kupno wiąże się ze sprowadzeniem go. Orientuje się trochę w tym i moim zdaniem taka specyfikacja za około 500 zł jest warta uwagi, jednak mam duże obawy. Dlatego proszę o pomoc master geeków, najlepiej tych którzy mieli z telefonem kontakt. Z góry dziękuje za pomoc.

PS. Pytanie do osób sprowadzających telefony zza granicy - jak wygląda sprawa ceł podatkowych?
Gość

Re: ZTE V976S

przez Marvi » 01 lis 2013 18:25

To zależy do czego chcesz tego smartfona używać. Ze względu na wbudowane zaledwie 4GB pamięci wewnętrznej, do grania to on się raczej nie nadaje. Reszta parametrów jest jak najbardziej ok. Ten smartfon jest specyfikacją bardzo zbliżony do Lenovo A820. Ja chyba bym wybrał właśnie Lenovo, bo ma mniejszy wyświetlacz, ale o takiej samej rozdzielczości, więc obraz będzie fajniej na nim wyglądać. Poza tym ten 820 ma przyzwoitą kamerę 8MP.

A tak w ogóle to chodziło Ci chyba o model ZTE V967S a nie ZTE V976S, bo takiego nie ma :P

Co do cła, to z tego co wiem smartfony nie podlegają cłu, więc możesz zamawiać i Cię nie skasują.

Może Ci pomoże:

Marvi

przez Gość » 01 lis 2013 18:37

Tak, masz racje pomyliłem się :) a co z kartą pamięci? nie można instalować na niej? a co do ekranu to jednak preferuje duże, powyżej 4,7.
Gość

przez Marvi » 01 lis 2013 18:44

No właśnie największy problem jest taki, że większość smartfonów z Jelly Bean ma wyłączoną możliwość instalowania jakichkolwiek programów na karcie - można więc tylko w pamięci wewnętrznej. Pamiętaj oczywiście, że w tych 4GB musi się też zmieścić system, więc do wykorzystania masz tak naprawdę ok. 2GB.
Marvi

przez Gość » 01 lis 2013 18:49

Myślę że tyle mi wystarczy, zresztą zbyt wiele gier naraz muli system. Teraz najwazniejsze - czy warto?
Gość

przez Karl » 01 lis 2013 20:59

Za taką kasę - jasne, że warto. Sprzęt naprawdę świetny, dosyć chwalony w testach, więc według mnie się na nim nie zawiedziesz. W tej kwocie na pewno nie kupisz Samsungów, HTC, Sony itp. o podobnych możliwościach, więc ja bym się zbytnio nie zastanawiał.
Karl

przez Gość » 02 lis 2013 15:30

Dzięki, teraz jestem niemal pewien go. Teraz inna kwestia - na allegro można znaleźć dwa rodzaje gwarancji - producenta i serwisowa. Która waszym zdaniem lepsza?
Gość

Re: ZTE V967s

przez Vini » 02 lis 2013 16:21

Problem w tym, że tego smartfona oficjalnie się nie sprzedaje w Polsce, więc gwarancja producenta to mit, a sprzedawcy którzy ją oferują mijają się z prawdą. ZTE nie naprawi Ci tego sprzętu w PL, bo go tu nie sprzedaje. Jak coś nawali to będziesz musiał pisać do sprzedawcy, żeby Ci oddał kasę albo odesłał do Chin na gwarancję (co się raczej nie opłaca).
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!