ZTE SONY CZY INNE COŚ ? ^^

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

ZTE SONY CZY INNE COŚ ? ^^

przez \emanuelle x\d » 02 lis 2013 22:05

\Witam jak w temacie zastanawiam sie nad smartfonami następującymi : )
-ZTE V987
-Lenovo S820
-Sony Xperia T
-HTC 500
-Huawei (czy jakos tak) asced p6 (sorry ale nie wiem jak to sie pisze ;) )
-Lub ale nie koniecznie \nexus 4 od lg
podajcie tez opcje bez nexusa :) telefonik do gierek lecz nie przesadzajmy ;) i do przeglądania neta filmiki na youtube lub wgrane z kompa : )
zdjęcia,czasem jakies filmiki nagram na pamiątke czy cos ;) czasami smsy : ) i zeby sie nie zawieszał/zacinam Mam złe wspomnienia z LG L5 (odradzam kupna)
\emanuelle x\d

Re: ZTE SONY CZY INNE COŚ ? ^^

przez Geek » 02 lis 2013 22:44

Hej,

z tego co podałeś bardzo fajny jest ZTE Grand X Quad V987, bo w odróżnieniu od Lenovo A820 ma większy ekran, w dodatku o rozdzielczości Full HD, no i większą baterię. Wadą tych chinoli jest to, że mają tylko 4GB pamięci wewnętrznej

Co do reszty, Sony Xperia T byłaby świetnym wyborem - ma bardzo dobry aparat, świetny ekran, dużo lepszą wydajność niż te dwa powyższe chińczyki.

Ascend P6 jest jeszcze lepszy niż ZTE i Lenovo, ma więcej pamięci, RAM'u, ogólnie świetny sprzęt - i ja chyba z tych wszystkich bym właśnie jego wybrał.

Nexus 4 fajny, ale ma słabą baterię i trzeba kupić tylko 16GB wersję, bo ta 8GB to trochę żal. Do zdjęć ten Nexus też się słabo nadaje.

A o HTC chodzi Ci o Desire 500 pewnie? Słaba wydajność, ja bym unikał.
Geek

przez \emanuelle x\d » 03 lis 2013 16:50

dzięki a co powiesz o takim rozwiązaniu ? ^^
teraz albo nexus 4 albo Lumia 920 albo prawie nowy SGS3 nokia i nexus nowe oczywiscie Albo pod choinkę *.* Nowego Nexusa 5 ^^ ?
\emanuelle x\d

przez Pyrto » 03 lis 2013 16:56

No jak możesz to czekaj na nowego Nexusa 5, bo miażdży wszystkie smartfony które wymieniłeś. Nexusa 4 ja bym odpuścił, bo już stary jest, ma słaby aparat i baterię. Nokia Lumia 920 jest z kolei świetna prawie pod każdym względem (no może oprócz gabarytów), ale pytanie czy Windows Phone 8 Ci nie straszny :P
Zaawansowany

przez \emanuelle x\d » 03 lis 2013 19:37

znaczy windowsa jeszcze nie miałem tylko Andki : )
\emanuelle x\d

przez Vini » 03 lis 2013 20:39

Z Windowsem jest ten problem, że gier tam ciągle mało. Ale smartfony z tym OS'em robią wrażenie - zarówno specyfikacją, jak i niską ceną. Lumia 920 to naprawdę kozacki smartfon. Ja bym się zastanawiał nad Lumią 920, Galaxy S III i Xperią T. Chociaż problemem T jest to, ze pewnie nie dostanie już żadnej aktualizacji, a SGS3 w tym miesiącu pewnie łyknie Androida 4.3.
Ekspert

przez Erekin » 05 lis 2013 19:47

A mam takie pytanie Nie lepiej by było poczekać az Nexus 5 stanieje Albo poczekac na Motorole Moto G ^^ ja Nexusa 5 Kupie ale motorola mocno mi dała do myslenia Nie wiem co kupić ... Pomoże ktoś Kupno tak mniej więcej w okolicach gwiazdki ^^
Erekin

przez Pyrtolotolo » 05 lis 2013 20:41

Nexus 5 w okolicach gwiazdki za około 1000zł? Niewykonalne - może za rok będzie tyle kosztować :( Prędzej Moto G może być w dobrej cenie, ale poczekajmy na jego premierę.
Zaawansowany

przez Erekin » 06 lis 2013 15:53

A gdzie jest napisane Ze max 1000 zł ? ^^
Erekin

przez Geek » 06 lis 2013 16:12

Jeśli nie masz limitu, to faktycznie dobrze poczekać na Nexusa 5 - sprzęt marzenie i z aktualizacjami systemowymi jest spokój przez co najmniej 18 miesięcy. Masz tam doskonałą wydajność, fajny aparat, świetny ekran. Co do baterii, to zdania są podzielone, jedni piszą że trzyma słabo a inni twierdzą, że nawet 3 dni. Pytanie tylko, kiedy Nexus 5 pojawi się w PL dystrybucji, bo póki co nawet zachód cierpi na jego niedostatki (bo z USA nie ma co zamawiać).
Geek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona